Potřebujete dodávku? Lepší je, pokud si ji vypůjčíte

Dodávku na převoz většího množství zboží, materiálu, ale i osob potřebuje čas od času každý z nás. Samozřejmě v tomto směru mohou nastat otázky, zda je lepší si ji koupit, nebo pouze půjčit. Odpovědí je jistě to, že půjčovna dodávek je za všech okolností lepší volbou. V situaci, kdy ji potřebujeme jednorázově, určitě není třeba výhodnost nějak dlouze popisovat. Zaplatíme denní sazbu, vybereme potřebný model a můžeme si tak zajistit třeba bezproblémové stěhování, odvoz nového nábytku z obchodu, nebo i prvky pro náš interiér a zahradu. To vše bez nutnosti jakkoliv obtěžovat třeba své blízké.

Jak je to u řemeslníků?

Ani živnostníci však nejsou skupinou, pro kterou by se koupě vlastní dodávky nutně musela vyplatit. A důvodů je hned několik. Jedním z nich jsou třeba sezonní práce, kdy by koupená dodávka musela téměř polovinu sezony stát nevyužitá. Druhým důvodem j určitě konkrétní velikost. Čím je dodávka větší, tím je samozřejmě prodejní cena vyšší. Na druhou stranu koupě menšího modelu nemusí ve všech případech plně vyhovovat. Opět tak přichází na řadu půjčovna užitkových vozů, kde si lze vždy vybrat tu konkrétní možnost, jakou bude daný živnostník potřebovat. Navíc s jistotou toho, že při dlouhodobějších pronájmech se samozřejmě dostane na extrémně nízké ceny, což k výhodnosti ještě více přispívá.

Ušetřete i na všech provozních nákladech

Při vlastnictví dodávky je také nutné myslet na to, že stejně jako každý dopravní prostředek, i vyžaduje pravidelné provizní náklady související s technickým stavem, výměnou oleje, destiček a pneumatik, ale související i s pojištěním. I na tyto náklady můžete díky půjčovně zapomenout. A jakou vlastně zvolit konkrétně? Řešením je zcela určitě Maxipůjčovna, která vám nabídne dokonalou kombinaci toho, co hledáte – tedy široký výběr různých modelů dodávek za ty nejlepší ceny na trhu. Stačí si jenom vybrat.

1 Response

  1. Milan napsal:

    Tak kdybych potřeboval dodávku na 3 měsíce třeba, tak radši koupím nějakou ojetou. Ale třeba nedávno jsem stěhoval a tam mi stačila dodávka na den. http://www.autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz/ Tady mi půjčili úplně skvělou dodávku za hodně dobrou cenu.
    Půjčování dodávek je určitě dobrá služba. (kdyby nebyla, tak se asi neodstěhuju)