Milujete cestování? Zkuste cestu karavanem či obytným vozem

Při vašich cestách nejenom po naší zemi, ale i po evropských státech nemusíte být vždy odkázáni pouze na hotelové služby daného města. Přenocovat totiž můžete ve svém dopravním prostředku. Tedy pouze v případě, že máte to správná. Jedním z možných řešení jsou obytná auta. Právě ty vám nabízí společnost Hykro, a to konkrétně značky Knaus, Kabe, Weinsberg, Carado, Blucamp, Kentucky. To vše doplní i nabídka značky Carthago a Laika, které jsou považovány za skutečnou ukázku dokonalého luxusu, který potěší nejnáročnějšího hosta.

Vše také doplňují i možnosti špičkových vestaveb, a to od dvou významných značek tohoto segmentu. Dokonalý luxus přinese značka La Strada a milovníci tuzemské výroby budou jistě nadšeni kvalitou českého výrobce KRS.

Vyzkoušet lze také karavan

Obytné auto ale není jedinou možností, jelikož alternativou k nim jsou samozřejmě neméně oblíbené obytné přívěsy, tedy karavany. I ty vám společnost Hykro nabídne v široké škále výrobců, a to konkrétně Wilk, Weinsberg, Tabbert, T@B, Carado a Knaus. Ani v tomto segmentu nechybí ani nabídka pro nejnáročnější klienty, kteří mohou vsadit na dokonalost přívěsů německé značky Fendt, popřípadě švédského výrobce KABE. První z dvojice jmenovaných je nejnovějším přírůstkem a díky své kvalitě si rozhodně dokáže najít své zákazníky. Ostatně to dokládá i to, že se jedná o nejprodávanější značku evropského trhu.

Nezapomínejte na příslušenství, nebo vyměňte starý model za nový

Nabídka daných vozů ale určitě není to jediné, co vám může výše uvedená společnost nabídnout. Základem její nabídky je samozřejmě bohatý výběr veškerého příslušenství, bez kterého se na žádné vaší cestě neobejdete.

A pokud jste majitelem některého ze zmíněných silničních korábů a chcete ho doslova vyměnit za novější model, můžete využít i výkup obytných aut, a tak svůj vůz jednoduše prodat a koupit si nový, lepší a modernější. Zkrátka takový, se kterým bude cestování radost.

CLOSE
CLOSE