Kde v Praze servisovat auto?

Čas od času tam musíme všichni. Ano, mám na mysli autoservis. Ať již tam jedeme preventivně nebo potřebujeme vyměnit některou součástku, zbývá otázka, kam zajedeme.

Pokud máme nové auto, často míříme kvůli záruce do autorizovaného servisu. Nutnost jezdit do autorizovaného servisu je rozšířený mýtus, který ovšem neplatí. Motorista má právo se rozhodnout, jak a kde bude o své vozidlo pečovat.

Pokud vám vzniknou závady na voze v záruce a budete uplatňovat záruční opravu, která má být zdarma, to už musíte do autorizovaného servisu. Pokud půjde o běžný servis a garanční prohlídky, můžete i do nezávislého autoservisu. Jen dejte pozor, abyste měli správně vedenou servisní knížku a je důležité dbát i na kvalitu použitých náhradních dílů, které musí být originální, žádná druhovýroba.

Na trhu působí velké množství neautorizovaných servisů. Při výběru dbejte na to, jak takový servis je vybaven. I neautorizované servisy bývají velmi dobře vybaveny.

K takovým servisům patří i autoservis Garant, který zajišťuje servis všech běžně dostupných automobilů. Zároveň se i specializuje na servis BMW v Praze. 

Servis Garant

Servis Garant

Autoservis Garant zajišťuje komplexní služby pod jednou střechou, od servisu, pneuservisu, karosářských a lakýrnických prací až po autoelektriku vč. moderní diagnostiky.

Co vám autoservis nabídne? Z vlastní zkušenosti především férové jednání, na vašem účtu budou rozepsané všechny práce, nic se neskrývá a k tomu všemu znalý a ochotný personál servisu. Opravdu velkou výhodou pro mě jako zákazníka je, že jsem vždy uspěl s přijetím na servis i bez objednání, ovšem pokud víte dopředu, že budete potřebovat servis, je lepší zavolat a domluvit si termín.

Samozřejmě po dobu opravy vám zapůjčí náhradní vozidlo a všechny vyměněné náhradní díly budete mít zabalené k odběru s sebou. Řídí se heslo, vracíme vše, co je vaše.

A jak jsem autoservis Garant objevil? Hledal jsem autoelektrikář Praha, tak jsem ho našel. Po nastartování auto drželo nějakou dobu vyšší otáčky a po přidání plynu se motor spíše dusil. Opraveno na jedničku. Můžu jen doporučit.

 

3 Responses

  1. Jiří napsal:

    S autoservisem Garant mám taky dobré zkušenosti. Mají fakt férové jednání, na účtě si vše zkontrolujete, to je pravda. Berou bez objednání a oprava netrvala vůbec dlouho. Za mě palec hore! 🙂

  2. Lojza napsal:

    Tak toto jsem objevil náhodou, ten článek, ale to se mi bude hodit, a kord když berou bez objednání. Koukám, že se specializují snad na všechny značky, fajn.

  3. Michal napsal:

    To je ale pekna reklama..

CLOSE
CLOSE