Ford z fordmanie

Když vyslovíme značku automobilů Ford, vybaví se nám globální výrobce automobilů, který je známý spolehlivostí svých modelů s dobrým poměrem cena/výkon. Ford se také do dějin zapsal svými sportovními úspěchy, především ve velmi oblíbené rally. Historie Fordu je spjata s Henry Fordem, a spolu s ním patří k průkopníkům automobilového průmyslu.

Ford, to znamená malé vozy, vozy nižší střední třídy, vozy střední třídy, SUV, sportovní vozy a v neposlední řadě také dobře známé a osvědčené užitkové vozy.

Typickým zástupcem malých vozů je Ford Ka a Fiesta. Opomenout nemůžeme ani nižší střední třídu zastupující dnes již legendární Ford Focus nebo střední třídu s Mondeem. Firmy a řemeslníci hledající spíše užitkový automobil sáhnou po praktickém Transitu.

Ford-Focus-ST-1

Pokud přemýšlíte pořídit si si ojetý vůz Ford, zánovní nebo nový Ford, zkuste vyzkoušet nový prodejní kanál společnosti AMB Praha. Na webu fordmania.cz můžete pohodlně vybírat ojeté vozy Ford a také předváděcí vozy Ford. Nabídku systému potom rozšiřují nové skladové vozy Ford.

Fordmania nabízí širokou nabídku prověřených vozů, pro zákazníka to znamená, že může věřit uváděným informacím o stáří či počtu najetých kilometrů. Sami jistě víte, jak se v autobazarech podvádí s počty najetých kilometrů. Společnost u předváděcích vozů tyto údaje garantuje. Jako zákazník tedy kupujete zboží s jasným původem v perfektním stavu.

Pokud budete vybírat své auto z předváděcích vozů, počítejte s tím, že všechny vozy na fordmanii jsou ihned k odběru. Nestane se vám, že si vyberete vůz na internetu a když přijedete k prodejci, zjistíte, že vůz je již nějakou dobu prodaný.
Všechny předváděcí vozy Ford a skladové vozy Ford jsou aktuální a připravené k odběru.

Výhodou je také to, že fordmanii naleznete na třech místech Prahy s moderním prodejním a servisním zázemím, samozřejmě s vyškoleným personálem.

Rate this post