Zapomeňte na benzín a začnete uvažovat o moderním palivu Ethanol E85


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Také se pokaždé, když vyrazíte na benzinovou pumpu, doslova zhrozíte nad tím, v jaké výši se pohybují ceny benzínu? Potom je nejvyšší čas začít uvažovat nad tím, zda by neexistovala alternativa. A ta je jednodušší, než si sami myslíte. Jedná se o snadnou přestavbu na E85, kterou dnes volí stále více řidičů, a to ať už mají čtyřválcové, šestiválcové nebo osmiválcové motory. V tomto směru totiž není problém provést tuto úpravu řídící jednotky u jakéhokoliv vozu a doslova u jakékoliv značky.

Proč této možnosti využít?

Jak jsme již nastínili, tím hlavním důvodem je aktuální cena tohoto paliva, které se pohybuje na hodnotách okolo 25 Kč za litr. To znamená úsporu okolo 10 Kč za každý natankovaný litr paliva. Navíc na celém území je více než 500 čerpacích stanic, které vám toto palivo nabídnou. Nová jednotka E85 umožní do nádrže bez obav natankovat i běžný benzín, takže není třeba mít obavy, pokud na specializovanou čerpací stanici nenarazíte.
Další velkou výhodou je jistě i nízká cena samotné přestavby, tedy této nové jednotky. Vše poté doplňuje fakt, že kdykoliv lze danou úpravu vrátit zpět do původního stavu, a váš vůz bude opět jezdit jenom na standardní benzín, jako v době, kdy jste ho kupovali.

V čem je dané palivo unikátní?

Co je samozřejmě ještě důležité dodat, to je i několik důležitých informací o palivu e85. Předně jistě oceníte to, že má vyšší oktanové číslo, což logicky znamená také vyšší výkon, a to o 10 – 15 procent. Dále přestavba na Ethanol E85 znamená, že váš vůz bude splňovat všechny emisní limity, a to konkrétně skupinu Euro 4. Posledním dodatkem je samozřejmě to, že palivo je atestováno a splňuje přísné požadavky CSN 656512. A i to je jasný důvod k tomu, proč neváhat, a jít touto výhodnou a úspornou cestou.

https://auto-gril.cz/zapomente-na-benzin-a-zacnete-uvazovat-o-modernim-palivu-ethanol-e85/#sthash.osxUfO3T.dpuf

 

 

 

Rate this post