Porucha na vašem voze? Svěřte ho do péče skutečným profesionálům

Doby, kdy jsme si zvládli opravit náš vůz, jsou již dávno pryč. Nejenom, že aktuální vozy na našem trhu jsou od těch minulých k nerozeznání, ale navíc jsou doslova prošpikovány elektronikou a moderními systémy. A tak bychom k nim měli i přistupovat, a při jakékoliv poruše kontaktovat odborníka, který bude za všech okolností vědět, co dělá. A jedním za takových je firma Auto Kadlec, tedy autoservis Ostrava, který nabídne nejenom špičkové služby, ale i to nejdůležitější, a to tradici – první opravený vůz totiž opustil brány servisu již v roce 1999.

Autoservis Kadlec

Autoservis Kadlec

S ohledem na moderní technologie

Tradice však rozhodně neznamená, že by zaměstnanci jakkoliv zaspali dobu, a směřovali svůj potenciál do dob dávno minulých. Právě naopak. Nejenom špičkové vybavení, ale také pravidelná roční školení diagnostických systémů komfortní elektroniky, nebo školení mechanických postupů a dalších disciplín jsou zárukou toho, že i o vašeho plechového miláčka bude náležitě postaráno. A to ať už se jedná o jakoukoliv automobilku a jakýkoliv model libovolného stáří.

Od specifických oprav, po běžné úkony

Kontaktovat servis a přijet se svým vozem nemusíte nutně pouze v situaci, kdy máte poruchu a něco nefunguje tak, jak má. Autoservis Auto Kadlec totiž můžete navštívit i v rámci běžných a nutných úkonů, jako může být výměna pneumatik, vyčištění a doplnění klimatizace, nebo třeba seřízení geometrie. To vše má vliv na komfort, ale i bezpečnost vaší jízdy. Stejně tak můžete servis navštívit i v rámci řešení pojistných událostí, ve kterých vám bude plně nápomocen.

Ceny s ohledem na region působnosti

Je jasné, že ceny, které nastavily autorizované servisy, jsou pouze těžko akceptovatelné. Pokud jste stejného názoru, máte další důvod navštívit právě tento servis. Hodinová sazba mechanických prací je totiž pouze 300 Kč bez DPH, a ceník elektro prací pouze 350 Kč

Rate this post