Zapomeňte na autobazary, kupujte vozy přímo od majitele


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Chcete si koupit ojetý vůz a nevyhovuje vám zaběhnutá praxe autobazarů, kdy se výkupčí snaží stlačit cenu co nejníže a naopak prodejce ji chce vyšroubovat co nejvýše? Nedivíme se vám, je to stará bolest tohoto podnikání. Marže autobazarů na jednom vozu mohou činit i desítky procent. Navíc často kupujete zajíce v pytli, protože autobazary přistupují i k nekalým praktikám, mezi které patří stáčení tachometru nebo maskování havárií. Autosoukromá inzerce ale tyto nedostatky odstraňuje.

Rizika pochybných smluv se snižují na minimum

Pokud chcete prodat nebo koupit auto za férovou cenu, nabízí se vám možnost udělat to soukromě bez jakéhokoli prostředníka. Nemusíte se kvůli tomu k ničemu zavazovat smlouvou s autobazarem, která se v případě jakýchkoli problémů obvykle ukáže jako velice pochybná a hájící pouze stranu autobazaru. Pokud ale zvolíte prodej auta bez bazaru, rizika spojená s takovými smlouvami se minimalizují. Tím pádem výrazně klesá i pravděpodobnost, že budete muset investovat do různých oprav koupeného vozu, protože dodatečně objevíte skryté vady, které se vám u autobazaru nepodaří reklamovat. Také nemusíte ze svých peněz financovat marži, která připadne autobazaru.

Přímý prodej přináší garanci

Nejjednodušší je prodávat a kupovat auta mezi sebou přímo. Pokud jde o auto bez autobazaru, víte, od koho ho kupujete. To vám přináší garanci, že je vůz v pořádku. Díky přímému prodeji si také budete vybírat automobil podle svých preferencí a potřeb. Žádný falešný profesionál z autobazaru vás nebude přemlouvat k tomu, abyste si koupili neprodejný ležák. Intuitivní autorádce vám pomůže ve výběru nejvhodnějšího vozu. Můžete si také prověřit historii vozu přes CEBIA za výhodnou cenu. U smluvních partnerů si ověříte technický stav. V neposlední řadě získáte i možnost výhodného financování a pojištění vozu.

Rate this post