Svěřte svého plechového miláčka do profesionální péče


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Bez auta se dnes jenom těžko obejdeme. Je ideálním pomocníkem při našich cestách do práce, je skvělé při rodinných nákupech, nebo nám umožní třeba vyrazit i na dovolenou. To vše však souvisí s jedním důležitým aspektem, a to je perfektní stav po jeho technické stránce. Pokud se tedy i u vašeho vozu objeví závada, rozhodně nemusíte zoufat, jelikož autoservis v Praze 9, tedy konkrétně servis Drive Services je tím pravým místem, kam byste měli zajet – tedy pokud chcete být spokojeni jak po stránce finanční, tak i po stránce kvalitativní.

Špičkové zázemí a zkušení mechanici jsou samozřejmosti

Základem kvalitní opravy vašeho vozu je nejenom odhalení konkrétní závady, ale také jisté zkušenosti a špičkové technologie, které jsou využívány. V tomto směru nabídne Drive Services skutečnou profesionalitu, a to v celé řadě oblastí. Ať už máte potíže s mechanickými částmi, potíže s autoelektrikou, nebo třeba s klimatizací nebo s geometrií náprav, rozhodně nemusíte mít obavu a můžete vyrazit nechat si vůz opravit.

Stejně tak jsou vám brány servisu otevřeny i v případě kosmetických problémů. Jakékoliv poškození karoserie je schopen zkušený tým karosářů a lakýrníků opravit, popřípadě vyměnit za díl nový. A to ať už přijedete s jakýmkoliv vozem, od těch běžných jako je Fiat, Peugeot či Škoda, po ty luxusní, jako Audi, MBW či Mercedes-Benz.

Nezapomínejte na přezutí, nebo čistotu vašeho auta

A jaká může být ta nejbližší příležitost, kdy brány servisu navštívíte? Rozhodně nutnost nechat si přezout své pneumatiky, jelikož první mrazy jsou zde a tak není dobré riskovat na těch letních. Součástí prostor je i špičkový pneuservis, kde vás čeká rychlá výměna obutí, včetně samotného vyvážení kola.

Stejně tak ale můžete dorazit ve chvíli, kdy již vlivem nánosů špíny není téměř vidět původní lak vaší karoserie. V tomto směru oceníte ruční mytí aut. Praha 9 je tedy tou správnou adresou, kde rozhodně zklamáni nebudete. Použití účinných a šetrných prostředků je poté jistotou toho, že váš vůz bude opět vypadat zcela jako nový, bez jakéhokoliv poškození laku.

Profesionalita ve všech ohledech

Není to ale jenom běžná oprava, která vás v servisu Drive Services čeká. Základem kvality poskytovaných služeb je totiž i ohled na vaše potřeby. Během opravy tak získáte náhradní automobil a samozřejmostí je také zákonná dvouletá záruka, nebo skutečně rychlý postup prací, pokud to budete vyžadovat. To vše s jistotou kompletního sepsání vaší zakázky a vysvětlení všech postupů. To vede k tomu, že se nemusíte bát jakýchkoliv skrytých nákladů. Stejně tak se nemusíte bát nekvality použitých dílů. Ty jsou shodné s těmi z autorizovaných servisů, ale na rozdíl od nich vás čeká velká finanční úspora na samotné práci. A tak neváhejte a navštivte buď přímo pobočku, nebo nejprve web Drive Services, kde najdete všechny potřebné informace, které vás o firmě a službách dále zajímají.

Rate this post