Hledáte levné pneumatiky? Máme pro vás tip

Zimní pneumatiky byste v tuto dobu již měli mít na svých vozech. Pokud tomu ještě není, je nejvyšší čas koupit ty správné. Chcete-li ale jít cestou nízké ceny a přesto dobré kvality, určitě vsaďte na pneumatiky Kleber Krisalp HP2. V tomto směru se jedná o budgetové pneumatiky, a to známého giganta Michelin, který tak dbá na dobré kvalitativní vlastnosti i v tomto nižším cenovém segmentu.

Kvalitu potvrzují také testy

O kvalitě daných pneumatik se však pozitivním způsobem vypovídali také nezávislí testující. Konkrétně to byl test ÚAMK 2014, kde pneumatika s rozměry 195/65 R15 získala desáté místo, a to v poměrně rozsáhlé konkurenci. To vše samozřejmě díky vlastnostem, jako je dlouhá životnost, ale také skvělé jízdní vlastnosti i v náročném prostředí té nejtužší zimy. Perfektní materiálové složení, špičkový dezén a samozřejmě ona nízká cena je jistotou toho, že určitě neuděláte chybu. A mluvíme-li o financích, ty investujete nejlépe, jak můžete. V testu opotřebení totiž Kleber Krisalp HP2b získal hodnocení 1,5 – tedy stejně jako celkový vítěz. I to je logicky velké pozitivum.

I pro vaše auto

Je samozřejmě jasné, že pneumatiku získáte téměř v jakémkoliv rozměrovém provedení. Tím nejvyhledávanějším jsou poté zimní pneu 195/65 R15. Ideální volba pro všechny majitele vozů takzvané střední třídy – kde jsou ideálními zástupci Škoda Octavia, Volkswagen Golf a řada jim podobných vozů. Svou kvalitou tak plně odpovídá požadavkům řidičů v této kategorii, o čemž se budete moci přesvědčit i vy.

Šetřete své palivo

Není to ale skvělé chování jak na suché, tak zledovatělé vozovce. Je to také spotřeba paliva, na kterou má tento model pneumatiky také pozitivní vliv – jak ukázal výsledek testu. K tomu přidejte perfektní přilnavost na sněhu a mokru a i vám bude jasné, že je to jedna z nejlepších zimních pneumatik v segmentu těch levnějších – které dnes většina řidičů hledá.

Rate this post