Uspořte místo vhodným uskladněním pneumatik

Dalo by se říci, že mnoho lidí v poslední době konečně dostává rozum a tak nepodceňují nezbytné přezutí pneumatik a tedy střídání zimních a letních variant.  Ne každý má ale tu možnost si pneumatiky přezout, nebo také uskladnit na vhodném místě. V tomto směru tak mohou přijít vhod pneuservisy, které služby obojího nabídnou. Patříte-li mezi ně a chcete rozšířit oblast vašeho podnikání, jsou regály na pneumatiky správnou možností, jak zajistit úschovu spojenou s maximální efektivitou z pohledu úspory místa. Dané regály totiž zaujmou svou kompaktností, ale i variabilitou, kdy není problém skladovat pouze pláště, ale i celá kola, nebo jenom samotné disky.

Ideální pro větší vozové parky, ale i domácnost

Stejná možnost se samozřejmě nabízí také celé řadě firem, kterési svůj vozový park spravují sami a právě uskladnění pneumatik řeší ne moc efektivnímu způsoby. I ony si tak mohou konkrétní regál objednat. Navíc ho ocení také spedice zaměřující se na nákladní dopravu, jelikož k dispozici jsou i takové, které jsou dimenzovány právě na pneu kamionů a dalších větších automobilů. A ačkoliv mluvíme stále v souvislosti s větším množstvím pneumatik, určitě to neznamená, že si není možné pořídit regál i pro domácí použití, a to ať už máte více aut, nebo jedno jediné.

Vše si nakonfigurujte dle svých představ

Velkou výhodu daného řešení jistě zjistíte už při samotné objednávce, jelikož ta vám umožní si konkrétní regály na pneumatiky přesně nakonfigurovat. Můžete tak zvolit konkrétní materiál, hloubku, výšku, ale také šířku, nebo počet polic. Díky tomu získáte přesně takové řešení, které vyhovuje jak vašim potřebám, tak dispozičně odpovídá i prostoru, do kterého ho chcete umístit. Navíc během konfigurace vidíte konkrétní grafický náhled, a to pro vaši lepší představu o tom, co konkrétně objednáváte.