Slyšeli jste už o unikátní hydrografice?

Chcete, aby se váš vůz něčím odlišil, a vypadal naprosto jedinečně? Potom budete současnou technologií zvanou hydrografika skutečně unešení. Jedná se totiž o naprosto unikátní folie, které díky technologii podkladových barev a vzorů umožní vytvořit na miliony různých motivů, které skvěle ozvláštní třeba i váš vůz. I proto si tuto formu oblíbili všichni milovníci tuningu, ale stejně tak je využívaná v segmentech, jako je army, v oblasti designování krytů mobilních telefonů, ale i v oblastech automobilových interiérů. Všude tam lze tyto unikátní technologie použít.

Použití folie u prahu automobilu

Použití folie u prahu automobilu

Vlastnosti vás uchvátí

A co patří mezi hlavní a klíčové vlastnosti daných folií? Bohatý výběr variant jsme již zmínili. Stejně tak je ale další předností dokonalá kvalita a maximální odolnost. Daná folie je totiž schopna vydržet teploty, které přesahující i 650 stupňů Celsia.

Další prioritou je také fakt, že její umístění lze zvládnout svépomocí, podle jednoduchého návodu. A tak můžete i vy dané folie snadno použít na vašem voze. Na závěr celého procesu je stačí opatřit vrstvou bezbarvého laku, který ještě o něco zvýší jejich lesk, a dále už můžete vyrazit vstříc řadě srazů, na kterých bude právě váš vůz jeden z nejunikátnějších.

Nakupte si pohodlně online

Samozřejmě danou folii můžete bez problémů vybrat online, a to z pohodlí vašich domovů. Poté už nezbývá, než konkrétní motiv jednoduše objednat, a to přímo na vaši adresu. Stejně tak je možnost si ji i vyzvednout, a to buď v Kladně, nebo v Litoměřicích.

Pokud však zavítáte také do Mostu, máte možnost využít i kompletní realizace požadované zakázky. Tedy folii na váš vůz či cokoliv jiného aplikuje profesionál, čímž dosáhnete toho nejlepšího možného výsledku. A jak na to? Stačí navštívit eshop Hydro-Grafik.cz, popřípadě kontaktovat provozovatele, a to na emailu obchod@hydro-grafik.cz, či na telefonu 602 845 224.

Folie jsou vhodné i pro motocyklové díly

Folie jsou vhodné i pro motocyklové díly

5/5 - (2 votes)