Porucha na vašem voze? Nechte si ho opravit levně, rychle a profesionálně


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

I u těch nejspolehlivějších vozů se čas od času může objevit drobná nebo větší porucha, která si vyžaduje servisní zásah. Nebo to nemusí být rovnou porucha, která nás postihne, může to být preventivní prohlídka, příprava na sezónu, která nás donutí vyhledat kvalitní a prověřený autoservis.
Servis našeho vozu bychom samozřejmě měli nechat na profesionálech, a to z jednoho prostého důvodu. Vůz budeme mít opravený nejenom rychleji, ale samozřejmě i bezpečněji a kvalitněji, se zárukou. A hledáte-li skutečně kvalitní autoservis Praha, potom zvolte autoservis Kolbenova, který najdete na adrese Kolbenova 499. Právě sem můžete přijet s jakýmkoliv problémem, a tým profesionálů se postará o jeho co nejrychlejší vyřešení.

Autoservis nabízí kompletní záruční servis, klempířské a lakýrnické opravy, montáže autorádií a zabezpečovacích zařízení, výměnu výfuků, výměnu čelních skel atp. Samozřejmě je možné se na autoservis obrátit i pro zajištění STK+ME.

Kvalitní vybavení a bohatý výběr dílů

Velkým plusem tohoto servisu je rozhodně také jeho zázemí. To spočívá nejenom ve špičkovém vybavení a to včetně toho diagnostického, tak autoservis disponuje i zónou pro své zákazníky. Stejně tak k dispozici i bohatý výběr náhradních dílů, kdy jako klient máte možnost volby, a to jak mezi originálním, tak cenově dostupnějším aftermarketovým dílem. Každý, co však bude do vašeho vozu montován, bude splňovat přísné požadavky na samotnou kvalitu, která by měla být základem.

Autoservis

Autoservis

Zima se blíží – máte přezuto?

Navštívit servis ale nemusíte nutně jenom v případě, kdy máte na vašem voze poruchu. Přijet můžete i ve chvíli, kdy hledáte kvalitní pneuservis Praha, tedy ve chvíli kdy potřebujete přezout na nové pneumatiky. I v tomto případě vás služby servisu Kolbenova přijdou maximálně vhod. A to nejenom v souvislosti s výměnou pneumatiky, ale i v souvislosti s případnou opravou defektu.

Rate this post