Škoda VisionS odhalila interiér

Jenom málokterý koncept mladoboleslavské Škodovky by byl spjatý s tolika spekulacemi, ale i s tolika očekáváními. A je to právě Škoda VisionS, který si může obojího skutečně užívat. Pokud náš magazín nečtete pravidelně, či se o svět automobilů příliš nezajímáte, musíme zmínit, že pod tímto označením najdeme koncept vozu, který by měl být takzvaným plug-in hybridem, který nabídne pohon všech čtyř kol. Zajímavé, že ano? A ještě zajímavější je samotný interiér, který automobilka aktuálně odhalila. I zde se máme na co těšit.

Černobílá kombinace bude základem

Je jasné, že Škoda VisionS bude unikátním vozem. A tomu by měla odpovídat také unikátní barevná kombinace. Pokud se podíváme blíže, měla by dominovat černá a bílá barva. Základem je samozřejmě důraz na elegantní a přitom doslova nadčasové linie, stejně jako využití moderních materiálů.

V interiéru však bude kladen důraz také na maximální využití moderních technologií. Základem budou jistě dotykové displeje, kdy každý z cestujících (kterých může být dokonce až šest – i tato verze se plánuje), má svůj vlastní displej. Může tak využívat mnoha možností, od zábavy, po různé praktické věci. Nechybí sledování informací, které se týkají vozu, stejně jako možnost propojení s okolním světem – samozřejmě prostřednictvím internetu.

Jako v kosmické lodi

Že vám přijde koncept Škoda VisionS skutečně jako něco z budoucnosti, to vám potvrdí i samotný pohled do interiéru, který skutečně v mnoha případech vypadá jako kosmická loď. Cestující vzadu mají své zobrazovací panely umístěné v předchozích sedadlech. Cestující na těch předních mají své panely přímo na palubní desce. Zde zaujme především jejich širokoúhlé ztvárnění, které je ohraničeno elegantními výdechy klimatizace.

Nechybí ale ani výraznější displej umístění ve spodní části středového panelu, který slouží primárně k základnímu ovládání vozu. Dotykové funkce však využijete i v oblasti dveří a jejích madel. Zapomeňte na klasické ovládání zrcátek či oken. I zde vše realizujete právě dotykem.