S novou sezonou na novém stroji

Ačkoliv počasí jedné stopě stále přeje, oficiální ukončení motorkářské sezony již proběhlo. Mnozí se však už teď nemohou dočkat jara roku 2015, kdy dojde k dalšímu zahájení. A proč novou sezonu nepřivítat třeba na novém stroji? Ideálně z dílny KTM, jelikož právě tento výrobce již nyní přichystal novou komplexní nabídku modelů, ze které mohou všichni milovníci jedné stopy vybírat. Pojďme se tedy podívat, co můžeme čekat.

Kombinace kvality a skvělého výkonu

Přeskočme varianty, jako jsou micicycles či motocykly určené primárně na motocross, a zaměřme se na modely, které rozhodně zaujmou i vás, a to při vašich téměř každodenních vyjížďkách. V tomto směru určitě nezklamou modely KTM 1190 Adventure či KTM 1190 Adventure R s obsahem 1995 ccm a dvouválcovým čtyřtaktním motorem.

KTM 1190

KTM 1190

Kdo ale hledá skutečně něco unikátního, nadchne ho nabídka modelů KTM Duke. V rámci nové sezony je možné vybírat hned ze šesti zcela nových strojů, které na první pohled nadchnou i svým designem, který je pro KTM skutečně charakteristický. Ti, kdo si poté potrpí na skutečně rychlou jízdu, by měly zabrousit k variantám KTM RC. Výkon, který tyto stroje mohou nabídnout, vás doslova uchvátí. Celkovou nabídku pro rok 2015 už jenom zakončíme variantami ze segmentu Hard Enduro či Superbike.

Přijeďte se podívat osobně

Kromě toho, že si můžete základní přehled o nabízených strojích udělat online, se s nimi samozřejmě můžete seznámit i osobně. Stačí zavítat do moravské metropole, kde se nachází prodejna KTM autonova Brno. A právě odtud již můžete s novým strojem odjet. Stejně tak vám ale široký sortiment prodejny vyjde vstříc v tom, pokud hledáte náhradní díly nebo doplňky, popřípadě i stylové oblečení pro vás samotné. Výběr je více než široký, kvalita špičková a ceny příznivé. Zkrátka ideální kombinace pro každého, kdo chce sezonu 2015 zahájit v novém, a na zcela bezkonkurenčním stroji.