Jak uzavřít to nejlevnější povinné ručení?

Zákon dnes nařizuje hodně věcí, a jednou z takových je také nutnost mít uzavřeno povinné ručení. Vyjet bez něho je tak spojeno nejenom rizikem pokuty či nutnosti příspěvku do fondu nepojištěných, ale s rizikem dalších výdajů – pokud způsobíme dopravní nehodu. I proto je doslova nezbytností ho mít uzavřeno.

Nebojte se drahých cen

Jakmile tedy způsobíte nehodu, může vzniknout ostatním účastníkům škoda, kterou budou chtít zaplatit. Takto ji zaplatí vaše pojišťovna. A to i v případě, kdy máte uzavřené to nejlevnější povinné ručení, které je navíc perfektní cestou k tomu, jak skutečně neplatit více, než musíte. I u něho získáte limity v řádech desítek milionů, a tak i vysokou ochranu v jakékoliv situaci.

Samozřejmě získat tu nejlevnější pojistku lze kdykoliv, a to ať už kupujete nový nebo ojetý vůz, nebo plánujete změnu pojišťovny. V dnešní době totiž není nutné setrvávat pouze u jedné jediné pojišťovny a lze téměř kdykoliv přejít k jiné, pokud nás svou nabídkou přesvědčí mnohem více.

Vše zvládnete z pohodlí domova

A jaké je další plus toho, že se zajímáme o cenu pojistky a aktuální vývoj cen? Určitě to, že můžeme tu novou uzavřít z pohodlí domova, a to online. Více informací, a to včetně samotné možnosti poté získáte na webu www.TopSrovnání.cz, který je na levné povinné ručení, ale také na možnost jeho porovnání skutečným specialistou. Stačí tak pouze pár minut a nová pojistka může být bez problémů vaše.

Zjistěte, o kolik dnes platíte více

Pokud aktuálně máte auto a pojistku uzavřenu, přece jenom možná uvažujete nad tím, zda by nešlo platit méně. A pokud chcete zjistit, zda je to možné, pomůže povinné ručení kalkulačka. Díky ní se už tisíce lidí přesvědčilo o tom, že pouhou změnou pojišťovny mohou ušetřit i tisíce korun ročně, a přitom dostanou pojistku stejných, nebo dokonce lepších parametrů. Tak neváhejte a zkuste to taky.

4/5 - (1 vote)