Nenechte své veterány chátrat – nechte je zrenovovat

Čas od času se v médiích objeví zpráva o tom, že byl v kůlně, často pod nánosy špíny objeven skutečný automobilový unikát, který má nevýslovnou hodnotu. Pokud i vy víte, že máte ve svém majetku vůz, který je považován za veterána, nenechte ho dále chátrat. Kvalitní renovace veteránů Brno je totiž možnost, jak můžete danému modelu navrátit jeho lesk a slávu, kterou měl v době, kdy poprvé sjel z výrobní linky. A jelikož chcete často dosáhnout skutečné autenticity, rozhodně není dobrou volbou pouštět se do různých úprav svépomocí, doslova „na koleni“.

Veterán Škoda Felicia

Veterán Škoda Felicia

Proč zvolit profesionála?

I když se ve světě automobilů vyznáte, přece jenom ne všechny v minulosti vyrobené modely aut zvládnete opravit. A to ať už se jedná o nutné karosářské práce, opravy a repasy konkrétních dílů, nebo renovace motorů. To vše můžete nechat na profesionálech, pro které je renovace veteránů doslova denním chlebem. To vše vám nabídne společnost Autodílny Kočer. Právě ta je v této oblasti skutečnou jedničkou, která vás nezklame jak po stránce zkušeností a zručnosti, tak ani po stránce finanční. A že i váš veterán v dezolátním stavu může přetvořit na oči-přitahující vůz, se můžete sami přesvědčit, a to nejlépe na referenčních fotografiích, které celý průběh renovačních prací mapují krok za krokem. A stejně tak uchváceni můžete být z toho, jak dokonale bude opravený i váš veterán, jakékoliv značky, typu nebo stáří.

Přijeďte i s vaším současným vozem

Přijet do dílny ale můžete i se svým současným vozem, jelikož i tomu se mohou zkušení mechanici věnovat, a to z důvodu nezbytných oprav, nebo příprav na STK. Široký rozsah služeb, špičkový personál či nejmodernější vybavení je zárukou toho, že tento autoservis Brno rozhodně vaše očekávání nezklame.  A to ať už přijedete s naprosto banální závadou, která může být opravena na počkání, nebo se složitějším problémem. I u něho budete mít jistotu, že bude vyřešen nejenom promptně, ale i s ohledem na vaší stoprocentní spokojenost.

Blíží se zima. Jak je na tom vaše autobaterie?

A ačkoliv tomu počasí zatím nenasvědčuje, zima už je za rohem, což může znamenat riziko bezproblémového startu. Ani v tomto směru nemusíte váhat, kam zajet, a nechat svůj vůz prohlédnout, přeměřit kapacitu baterie, a tu si nechat i dobít. Stejně tak můžete využít i možnosti výměny, a to včetně koupě zcela nové, a samozřejmě maximálně kvalitní autobaterie. Brno a jeho obyvatelé tak mají v tomto směru oproti jiným částem země velkou výhodu, jelikož právě zde je profesionál, který ví, co dělá.

K tomu všemu už přidejte samozřejmosti, jako možnost proplacení nárokovaných oprav přímo pojišťovnou, či využití náhradního vozidla, díky kterému budete pojízdní za všech okolností. Profesionalita se zkrátka pozná na první pohled.

Veterán Škoda Felicia

Veterán Škoda Felicia