Renault Talisman vsadí na moderní technologie

Základní charakteristika modelu Renault Talisman nám říká, že se jedná o automobil střední třídy, který je u nás zatím v provedení sedan. Uvažuje se však i o verzi Grandtour. Tolik k základním informacím, jelikož mnohem zajímavější jsou ty, které se týkají konkrétní výbavy vozu. I když je zařazený do výše uvedené třídy, můžeme o něm s klidným svědomím říci, že může hravě konkurovat automobilům z luxusního segmentu. A to především díky své výbavě, která má rozhodně co nabídnout. Podívejte se s námi na několik zajímavých unikátů.

Renault Talisman jako multimediální centrum

Na cestách nechceme nudu. V tomto případě je Renault Talisman rozhodně volbou, která zaručeně nezklame. Téměř devítipalcový dotykový displej neumí jenom to, co jeho konkurenti. Nabídne třeba trojrozměrnou navigaci, hlasové ovládání, ale třeba možnost připojení k internetu. Stejně tak si zde přečtete také vaše SMS zprávy z mobilu, nebo využijete audiosystém Bosse Surround, pro naprosto dokonalý poslech hudby.

Nastavte si svůj automobil dle vašich představ

Prostřednictvím displeje si však nemusíte užívat nutně jenom zábavu. Jednoduše se stane i nástrojem k tomu, jak si svůj Renault Talisman můžete nastavit dle svých představ. K tomu lze využít i sdružený ovladač středového panelu. A co lze upravit? Třeba tuhost tlumičů, regulovat odezvu motoru, stejně jako tuhost plynového pedálu. Zaměřit se lze i na automatickou převodovku, stejně jako například i na posilovač řízení. To vše si přizpůsobíte dle svých představ.

Užijte si svůj interiér

Nejenom technické, ale také luxusní vymoženosti jsou tím, proč by se Renault Talisman mohl hravě zařadit i do vyššího segmentu. Nejenom možnost různých přizpůsobení, ale třeba také kvalitní sedadlo řidiče s masážní funkcí je něčím, co ve vozech běžné střední třídy obvykle nenajdeme. Nechybí samozřejmě ani výsuvný head-up displej, stejně jako použití velmi kvalitních materiálů, díky kterým máte jistotu, že se budete ve voze cítit lépe, než u vás doma.