Potřebujete peníze, a máte auto? Můžete ho zastavit

Běžnou zastavárnu zná pravděpodobně každý. Přinesete do ní zboží, dostanete za něho peníze, a do určitého termínu si ho můžete vykoupit zpět. A s autem to může být podobné, ale ne vždy. Špičková autozastavárna vám totiž může umožnit i to, že se svým vozem budete nadále jezdit. To znamená přijet, dostat peníze, a zase s ním odjet zpět. Ideální volba, jak se vyhnout předraženým a náročným půjčkám, a přitom mít možnost dostat peníze bez dlouhého čekání, ve vysoké výši, a samozřejmě ihned na ruku.

Ať už přijedete s čímkoliv

Je jedno, jakým vozem aktuálně jezdíte. Zastavit lze tímto způsobem jakoukoliv značku, jakýkoliv model, a to téměř jakéhokoliv stáří. Pro to všechno stačí zavolat, nebo vyplnit poptávkový formulář společnosti zástavy aut Praha, tedy společnosti FIX Money. Následně už stačí s autem přijet osobně, to bude oceněno, sepsána smlouva, a vy dostáváte peníze. Samozřejmě je logické, že čím dražší a kvalitnější vůz, tím více můžete dostat.

Jak probíhá oceňování vozu

Možná i vy byste rádi věděli to, kolik vlastně můžete za váš vůz v případě zastavení dostat. V takových případech jsou počty velice jednoduché, jelikož zmíněná autozastavárna Praha se drží pravidla, že vyplacená částka by se v ideálním případě měla blížit 70 procentům tržní hodnoty vozidla. Už doma si tak orientačně můžete snadno odvodit, kolik si odvezete.

O svůj vůz se nebojte

Pokud bude vůz po dobu zástavy umístěn na pozemku firmy, není třeba se o něho bát. Samozřejmostí totiž je, že jsou veškeré prostory špičkově hlídané, a tak váš plechový miláček bude do doby vyzvednutí vždy v naprostém bezpečí.

A co když na jeho vyzvednutí v termínu nemáte peníze? Myslete na to, že na všem se dá domluvit, a to třeba na posunutí případného termínu, kdy si přijdete. V daném směru je tak důležité hlavně komunikovat, jelikož řešit se dá případně i tato situace.

Rate this post