Peugeot 308 GTi – na kolik vás vyjde tento sportovní krasavec?

Určitě mnozí z vás zatouží pořídit si automobil pocházející z nabídky sportovní divize značky Peugeot. Nový vůz Peugeot 308 GTi Sport je opravdovým krasavcem, kterého rozhodně stojí za to mít ve svém vozovém parku. Pyšní se totiž výkonem 270 koní, má speciální nastavení podvozku, kabinu Peugeot i-Cockpit. Proto stojí za to se v něm svézt, jde o skutečné sportovní žihadlo.

Základní cena zahrnuje prakticky veškerou výbavu

Nabízí se ale otázka, co vás bude tento svižný a dobře vypadající vůz stát. Základní cena tohoto sportovního modelu činí 799 500 Kč. Velkou výhodou je skutečnost, že automobil má ve své základní ceně všechno, co běžný uživatel potřebuje k pohodlné a dokonalé jízdě. Proto prakticky není nutné dokupovat si nějakou dodatečnou výbavu.

Je libo vyhřívaná sedadla nebo metalízovaný lak?

Pokud už si ale něco rozhodnete doplnit, jaké se nabízejí možnosti? Moc toho není, právě proto, že téměř vše najdete v autě už v rámci jeho základní výbavy. Může se ale stát, že zatoužíte po alarmu, který vás přijde zhruba na 7000 Kč. Stejně tak pravděpodobně minimálně někteří z vás využijí funkci couvací kamery. Tu si můžete přikoupit za 4000 Kč. Jestliže ovšem prahnete při jízdě po opravdovém pohodlí, nejspíš vás nadchnou vyhřívaná sedadla, která se dají pořídit za 8000 Kč. V neposlední řadě uvítáte i CD přehrávač, abyste se v autě mohli rozptýlit kvalitní reprodukovanou hudbou. Pokud ano, přichystejte si z peněženky navíc 2000-4000 Kč. Prostudovat si můžete i příplatkovou nabídku servisní smlouvy. Když z ní dostanete chuť na tu nejdražší lahůdku, potom vězte, že půjde o dvoubarevný lak karoserie. Zaplatíte za něj navíc celkem 40 000 Kč. Metalíza stojí 14 000 Kč, perleť dostanete za 18 000 Kč. V takovém případě bude váš vůz skutečný fešák na silnici.