Oprava dieselového motoru


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Výraznější porucha dieselového motoru obvykle znamená jeho konec a nutnost náhrady. To je však neefektivní řešení, jelikož existuje ještě druhá možnost, kterou jsou generální opravy dieselových motorů. Těmi se na našem trhu zabývá známá společnost Renova, která by se v této oblasti dala zařadit mezi skutečnou špičku. V Renově vám kompletně opraví nebo zrenovují nefunkční motor tak, aby opět chodil přesně tak jak má. Výhodou je samozřejmě výrazná úspora nákladů, oproti koupi motoru nového.

Co vše je možné opravit?

Podíváme-li se na služby firmy Renova konkrétněji, jistě je vhodné říci, čím vším se zabývá a čím vším může svým zákazníkům posloužit. A těmi zákazníky můžete být v případě jakýchkoliv problémů i vy. Základem jsou zcela určitě opravy bloků motorů, ale stejně tak je jednou z prioritních činností renovace hlav válců. Dále je to renovace hlav motoru, kterou po několikaleté zkušenosti provedou rychle a profesionálně,  se zárukou dokonalé funkčnosti. To vše nejenom díky špičkovým zaměstnancům, ale i díky moderní a profesionální technice.

Nabídka služeb je stále rozšiřována

Nejsou to pouze výše zmínění opravy, Renova nabízí také opravy ojnicnavařování rotačních a ostatních součástí, a řadu dalších přidružených prací. Vše s jistotou dokonalé péče a hlavně mistrného provedení, které je zárukou vaší stoprocentní spokojenosti.

Vybavení, které nemá konkurenci

Rozhodně vás jako klienty nezaujmou pouze zkušenosti, ale již nastíněné moderní vybavení. Mezi to určitě spadá i stroj Rottler F 79A Series, který v naší zemi nemá nikdo jiný. Jeho hlavní doménou je obrovská přesnost při vrtání bloků motorů. Zkrátka i to je další plus, pokud firmu Renova zvolíte.

Rate this post