Multikára – řešení, které využijí nejenom města

Takzvané multikáry dnes potkáváme hlavně jako dopravní prostředky v rámci technických služeb konkrétních měst. Díky své rozmanitosti ale mají celou řadu dalších využití, jako například v soukromém sektoru u firem s různým zaměřením. Pojďme se tedy podívat na to, jaké výhody právě tato komunální technika může přinést a proč je ve většině měst tak oblíbená. Důvodů toho je samozřejmě hned několik.

Multicar

Multicar

Snadné ovládání je základ

Tou hlavní prioritou je jistě velmi snadné a samozřejmě i bezpečné ovládání. Řízení multikáry zvládne doslova každý. Díky poměrně kompaktním rozměrům či kvalitními rámu umožní jak práci v náročném terénu, tak i snadné a komfortní manévrování. To vše ze samotné kabiny, která je konstruována tak, aby nabídla co nejdokonalejší výhled. I tímto způsobem je zaručena celková bezpečnost, jelikož jako řidiči máte dokonalý přehled o tom, co se kolem vás děje.

Variabilní použití je samozřejmostí

Není to ale jenom snadné a samozřejmě bezpečné ovládání. Dalším velkým pozitivem je možnost různorodých nástaveb. Díky tomu se multikára může hodit pro řadu různých prací, a to jak na běžný odvoz materiálu, tak třeba i na úklid sněhu či řadu dalších prací.  Základem je totiž unikátní rychlovýměnný systém, pomocí kterého lze nosič nástaveb vybavit konkrétním prvkem a multikáru tak přetvořit ve výkonného pomocníka právě pro naše požadavky a potřeby.

Špičkové provedení a důraz na úsporu

Co patří mezi další velkou prioritu, to je i celková hospodárnost provozu. V době, kdy města utahují své rozpočty je to doslova vlastnost klíčová. K ní ale přidejte i fakt, že multikáry jsou konstruovány s ohledem na maximální využitelnost například samotné korby, která u mnohých modelů logicky umožní sklápění, a to vše jednoduchým ovládáním ze samotné kabiny. Zkrátka ideální všestranný pomocník nejenom na městské silnice, ale i do náročnějšího terénu.