Nový Renault Mégane už má své tuzemské ceny

Bylo to mu na autosalonu ve Frankfurtu, v roce 2015, kde byl automobil Renault Mégane představen. Tedy abychom byly konkrétní, byla zde představena čtvrtá generace tohoto vozu. Pokud je něco, co o něm můžeme říci, tak určitě fakta, že designově vychází z Renaultu Talisman, který je však o něco větší. V přední části vozu najdeme celkem nadčasový design doplněný velmi výrazným logem automobilky. I díky tomu je vůz doslova nepřehlédnutelný. A nyní konečně došlo k tomu, že se premiéra modelu odehraje v ČR, což znamená i představení prvních cen.

Zatím v rámci Renault Mégane Premiere Edition

Co výrobce zatím tají, to jsou všechno konkrétní ceny, až na jednu. Ta se týká v podstatě limitované série, která ponese název Premiere Edition. Nečekejte však něco skutečně unikátního, co by cenu modelu zvedlo do astronomických výšin. Tato první u nás nabízená edice bude spojena s motorem o objemu 1.2 litru a výkonem 74 kW. Půjde o motor benzinový a cena celého vozu se zastaví na hodnotě 399 900 korun českých. K dispozici však bude také varianta s turbodieselem 1.5 dCi s výkonem 81 kW a dostupná bude za cenu, která je 444 900 korun českých. V obou případech jde tedy o ceny poměrně příznivé. Hlavně i v souvislosti s tím, co tato edice nabídne za výbavu.

Co najdeme v Premiere Edition?

Rozhodně se nejedná jenom o obyčejný základ, jelikož očekávat můžeme třeba dvouzónovou klimatizaci, senzor světel a deště, autorádio s USB vstupem, tempomat, vyhřívaná zrcátka, nebo šestnáctipalcová kola. V ceně je také základní metalíza.

A koho seny ani samotná Premiere Edition neupoutala, měl by si počkat na pozdější dobu. Nejenom, že bude představena ještě o něco širší škála motorizací, ale aktuálně plánovaný autosalon v Ženevě bude spojený také s představením Renaultu Mégane v karosářské verzi combi. Ideální pro milovníky větších aut, které by mělo vycházet z modelu Scénic.

Rate this post