Nissan Juke-R 2.0 půjde přece jenom do výroby


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Původně to měl být jenom ukázkový koncept, se kterým se nijak výrazně nepočítalo, že by mohlo dojít k jeho výrobě. Řeč je o konceptu s označením Nissan Juke-R, který se nakonec dočkal několika modelů, který byly prodány. Podobné to bude s druhou generací tohoto vozu, která je označena zcela jasně. Půjde o automobil Nissan Juke-R 2.0. I ten měl původně sloužit jenom jako zajímavý ukázkový koncept. I u toho ale zvýšený zájem znamenal jediné, a to fakt, že automobilka přece jenom několik kusů vyrobí.

Mluví se o jednotkách kusů

Přes celkový zájem a oblibu nepočítejme s tím, že by se chystala jakákoliv masivní výroba. Aktuálně automobilka počítá s tím, že by modelů s označením Nissan Juke-R 2.0 mělo z výrobní linky sjet jenom asi 17 kusů. Číslo ještě není definitivní a tak to může být více, ale i méně. Důvodem, proč mají někteří lidé o tento model zájem, je především jeho unikátní vzhled a jeho výkon. Obojí skutečně nadchne i náročného milovníka skvostných automobilů. Design vychází z klasického provedení, které je doplněno o celou řadu hlavně sportovnějších prvků, díky čemuž tento crossover působí mnohem dravěji.

Pod kapotou na nás čeká 600 koní

U první verze tohoto vozu jsme se mohli setkat ještě s poměrně malým výkonem, který byl jenom 458 koní. Oproti tomu je už model Nissan Juke-R 2.0 skutečným velikánem, jelikož u něho je dostupný výkon rovných 600 koní. Pro představu, přesně stejný výkon dokáže nabídnout sportovní automobil. Nissan GT-R Nismo, který také sklidil velké množství pochvalných reakcí. Kdo si bude chtít dopřát onu radost ze skvělého designu a hlavně unikátní jízdy s tolika koňmi pod kapotou, ten by si měl připravit také dostatečný obnos peněz. Aktuálně se mluví o částce, která je okolo 14 milionů korun českých. Model Nissan Juke-R 2.0 tedy rozhodně není nijak levným vozem.

4/5 - (1 vote)