Fiat chce cílit na nižší střední třídu


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Nabídka vozů Fiat, které jsou dostupné na našem a celém evropském trhu, je oproti jiným automobilkám poměrně skromnější. To by se však mělo v nejbližší době změnit. Tedy konkrétně v oblasti hatchbacků nebo sedanů, které cílí na oblast nižší střední třídy. Tu sice může částečně pokrývat model Fiat 500L, ale ten rozhodně nebude mít ambice splnit všechny požadavků zákazníků, kteří svůj vysněný vůz hledají. To by se však v nejbližších letech mělo změnit. Automobilka totiž chystá novinku, kterou je vůz s označením Fiat Aegea. Ten by měl nejenom zaplnit onu mezeru v rámci nabídky vozů této značky, ale měl by se také postarat o tom, aby Fiat lépe konkurovat ostatním automobilkám.

Hned tři karosářské verze

Že by měl daný automobil Fiat Aegea cílit na široké spektrum zákazníků v oblasti nižší střední třídy, to dokládá i nabídka plánovaných karosářských verzí. Mezi tu základní by měla patřit možnost sedanu. To doplní také karosářská verze hatchback. Myšleno však bude i na ty zákazníky, kteří hledají především praktičnost, spojenou třeba s přesunem rodiny, nebo spojenou s cestou na dovolenou. Jak už asi tušíte, samozřejmostí bude i verze kombi. Díky tomu by si měl přijít na své skutečně každý.

Důraz nejenom na cenu

Je jasné, že tímto vozem chce automobilka nabídnout nejenom možnou alternativu v této třídě, ale že chce nabídnout i něco, co zákazníci skutečně chtějí a co potřebují. To potvrzuje i samotné automobilka, jelikož se chce zaměřit na produkci praktických vozů, které budou vybaveny vším, co zákazník hledá a chce. Zároveň zde nebudou zbytečnosti, které by nijak nevyužil a které by tak auto zbytečně zdražovali. Dá se tedy očekávat, že vůz bude funkční, bezpečný, všestranný a praktický, ale z hlediska různých zajímavých vychytávek nenabídne téměř nic. Na druhou stranu je to cesta, kterou řada zákazníků skutečně hledá a u nich by mohl Fiat Aegea zabodovat.

5/5 - (1 vote)