Nissan GT-R, Sway

Automobil Nissan GTR od svého uvedení na trh jasně spadá mezi sportovní automobily, které japonská automobilka vyrobila. Ten první spatřil světlo světa již v roce 2007. Od té doby jde tento model neustále kupředu, a to jak z hlediska vývoje, tak i z hlediska toho, že si ho můžeme pořídit po celé zemi. Pravidelně se v rámci prestižních autosalonů objevují nejenom nové studie a koncepty, ale také nové sériové modely, které samozřejmě mají za cíl oslovit klientelu, která si chce užít hlavně dokonalé pocity z rychlé jízdy.
nissan-gt-r
Pomineme-li skutečné závodní speciály, určené na okruhy nejprestižnějších závodů, máme možnost si Nissan GT-R vyzkoušet i my sami. A to v sériově vyráběném modelu, který je určený na naše silnice. A jaké výhody přináší aktuálně představená verze? To hlavní, co nás uchvátí, je rozhodně sportovně tvarovaná karoserie, která tak jasně ukáže, do jakého segmentu daný vůz patří. Ostatně na našich fotografiích se o tom můžete názorně přesvědčit.

Unikátní není model Nissan GT-R jenom z exteriéru, jelikož dokonale uchvátí i jeho interiér. Ačkoliv jde primárně o sportovní model, rozhodně můžete očekávat luxus a pohodlí. Skvělé odhlučnění navíc zajistí příjemnou jízdu i při nejvyšších otáčkách. A co rozhodně nesmí chybět, to je opět o kousek vylepšený systém náprav, což zaručí jak lepší průjezdy zatáčkami, tak i celkovou stabilitu a hlavně bezpečnost.

nissan-gt-r-nismo
Podíváme-li se ale na další novinky automobilky, které byly představeny na autosalonu v Ženevě, rozhodně nesmíme zapomenout na unikátní Nissan Sway. Ten byl zatím představen ve fázi konceptu, ale rozhodně musíme říci, že je o co stát. Už na první pohled poznáme, že se lehce inspiroval u modelů Qashqai a Juke. Přesto ale tento konzervativní segment dokáže výrazně obohatit modernějším provedením, které sází ne moderní nadčasový design, ale i výrazné zobrazení všech jednotlivých detailů. A to vše s ohledem na maximální praktičnost vozu.
nissan-sway

Rate this post