Nevíte co se starším vozem? Pořiďte mu elektrony


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Pokud máte prostornou garáž a kromě vozu, který běžně používá vaše rodina, tam postává i nějaký automobilový dědeček, rozhodně ho nedávejte do šrotu. Naopak. Věnujte mu náležitou pozornost, opravte ho, nablýskejte a občas vyvětrejte na pořádné projížďce. Bude vypadat dokonale a skvělý dojem i vlastnosti ještě vylepšíte, pokud mu pořídíte zbrusu nové elektrony.

Lepší design i jízdní vlastnosti

Novým vozům nebo ojetinám pořízených v poslední době určitě s radostí pořídíte nablýskaná alu kola, která dělají na silnici opravdovou parádu. Vůz bude zaručeně poutat pozornost a stane se při jízdě naprosto nepřehlédnutelným. Váš zážitek z jízdy samozřejmě bude raketově stoupat, protože alu disky jsou krásné, lehké a navíc velmi kvalitní. Vůz díky nim podstatně zlepší své jízdní vlastnosti a ušetříte i za pohonné hmoty. Jenže lesknoucí se hliníková kola rozhodně nemusí být výsadou jenom těch současných vozů. Jak jsme v úvodu zmiňovali, proč si nedopřát i požitek z jízdy na nových kolech i u modelů, které obdivovali naši tátové nebo dědové?

Lada vydržela všechno

Lidé z bývalého východního bloku hodně jezdili kromě našich Škodovek také v sovětských vozech značky Lada. Když si na žigulíky vzpomenou lidé dříve narození, pohltí je většinou nostalgie a na své tehdejší miláčky nedají dopustit. Tyhle vozy s přehledem vozily i pytle s cementem, cihly nebo kámen na stavbu chaty či chalupy. Jednalo se vlastně o takového křížence osobního s nákladním vozem. No uznejte, který ze současných vozů by tohle zvládl? Máte pocit, že žádný? Asi nejste daleko od pravdy. A máte nějakého veterána žigulíka v garáži? Kupte mu nové alu kolo a pořiďte si jeho pořádné fotografie, ať se máte čím chlubit. Pokud ještě pořád nevěříte, že je to skvělý nápad, navštivte náš blog, který vás přesvědčí o tom, že alu kola dodají starším vozům tu správnou vizáž.

Rate this post