Netrapte se na běžných kolech. Půjčete si elektrokolo

Je pro vás jízda na kole utrpením, a již po několika kilometrech nemůžete? A přijde-li kopec, jste doslova v koncích? V takových případech pro vás máme řešení, které přináší českobudějovická společnost RAVO CB, s. r. o. Právě její půjčovna elektrokol je skvělou možností, jak si můžete užít radost z jízdy, a zároveň šetřit své síly, a nechat pracovat pouze elektromotor. Právě takové kolo si lze totiž půjčit, a to jak krátkodobě, tak i dlouhodobě.

Elektrokolo

Elektrokolo

Hledáte vyšší výkony? Vsaďte na skútry

Elektrokola ale nejsou tím jediným sortimentem, který tato společnost nabízí. Zatímco u výše jmenované možnosti existuje i půjčovna, skútry už jsou v plnohodnotném prodeji, a tak si i vy můžete vybrat ten svůj. Ideální možnost, jak cestovat po městě, jak jezdit do práce, nebo i na různé výlety. Navíc jsou vhodné pro každého, kdo ještě nedosáhl plnoletosti. Ostatně ty ale nejsou jedinou možností, jakou společnost nabídne, jelikož v její nabídce jsou i mopedy, které taktéž splní svůj účel v kratším cestování, třeba právě po městě.

Kymco Agility City

Kymco Agility City

Široký sortiment včetně šicích strojů

Tím ale nabídka společnosti RAVO CB, s. r. o. nekončí, jelikož je specialistou i na zboží z trochu jiného soudku, a tím jsou šicí stroje. A stejně jako u kol a motocyklů, i u nich lze očekávat jak bohatý výběr, tak samozřejmě špičkovou kvalitu a skvělou funkčnost.

Doplňky a náhradní díly jsou samozřejmostí

A co se všemi výrobky úzce souvisí, to je řada různých doplňků, malých součástek, ale v případě motocyklů je to i vhodné oblečení, ve kterém na vyjížďku vyrazíte. Stavíte-li se navíc přímo na prodejně, můžete samozřejmě využít i špičkového servisu, a to jak záručního, tak pozáručního. Zkušení zaměstnanci ihned odhalí případné závady, které dokážou díky svým zkušenostem a znalostem rychle opravit. A to jak u elektrokola či u motocyklu, tak samozřejmě i u šicího stroje.

Rate this post