Když karavan či obytný vůz, tak jedině od profesionála


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Cestování – to je koníček, který miluje stále více a více lidí. Přitom stále více lidí chce, aby bylo na jejich cestách vše bez starostí. A jelikož ta největší může souviset s ubytováním, je vhodné mít možnost bydlení neustále při sobě. A to nabídne Caravan centrum Hykro, tedy profesionál, který svou bohatou nabídkou plně uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Pojďte se seznámit s kompletním sortimentem

Řekne-li se obytný vůz, již dávno neplatí, že se jedná o velmi nepohodlný dopravní prostředek. O opaku vás totiž přesvědčí luxusní značky, a to například Knaus, Kabe, Weinsberg, Carado, Blucamp, Kentucky a také luxusní obytné vozy Carthag. Díky nim se tak budete během jakékoliv vaší jízdy, ale i během spánku cítit doslova jako doma.

To vše s možností luxusní obytné vestavby La Strada, nebo vestavby od ryze českého výrobce KRS, který taktéž dokáže svou kvalitou skutečně oslnit.

Raději karavan? Žádný problém!

Společnost Hykro ale rozhodně nenabízí pouze obytná auta, ale nabídne i široký sortiment karavanů. Tomuto segmentu dominuje několik značek, a to Wilk, Weinsberg, Tabbert, T@B, Carado, Knaus, které v nabídce samozřejmě také najdete. Velkou novinkou je ale i německá značka Fendt, kterou si u zmíněné firmy můžete aktuálně zakoupit také, což je pro řadu nejnáročnějších zákazníků rozhodně velké plus. Aktuálně se totiž jedná o ty nejprodávanější přívěsy na evropském trhu, a to právě pro svou celkovou kvalitu, kterou nabídnou. Tuto ještě doplní švédská značka KABE, která také patří k těm lepším

Karavan Fendt

Karavan Fendt

Vyměňte starý přívěs za nový

Na co se ale zmíněné společnost také specializuje, to není jenom prodej, a to jak obytných domů a přívěsů, nebo doplňkového sortimentu v podobě vybavení a dalších doplňků. Nabízí totiž i výkup obytných aut a karavanů, což je ideální v případě, kdy váš stávající chcete vyměnit za novější a kvalitnější model, a nechcete mít s prodejem a jeho nabídkou žádné starosti navíc.

Rate this post