Kupujete či prodáváte auto? Hoďte za hlavu všechny starosti s tím spojené

Každý z nás potřebuje čas od času obměnit a inovovat svůj vozový park. To znamená jediné, a to nutnost prodat vaše stávají auto a koupit si nový vůz. Naštěstí dnes už není problémem vyhnout se veškerým povinnostem, jako jsou návštěvy úřadů, pojišťoven nebo dalších institucí. Vše za vás zařídí služba centrumSPZ. Ideální volba pro každého, kdo je maximálně vytížen a přesto chce své povinnosti splnit co nejdříve.

Služby, pokud prodáváme auto

Samotného zájemce si samozřejmě musíme najít sami, ale jakmile dojde k podpisu smlouvy a předání peněz, již můžeme výše uvedených služeb naplno využívat. Tím, co budeme potřebovat, je odhlášení vozidla. Můžete tak dát sbohem nepříjemným úředníkům a zdlouhavým frontám, jelikož vše bude vyřízeno na vás. Stačí vám pouze plná moc a předání potřebných dokumentů. Následně se už o nic nestaráte a váš vůz bude odhlášen z dané evidence rychle a jednoduše.

Služby, pokud vůz kupujeme

Podobné situace samozřejmě nastávají i ve chvíli, kdy jsme si auto koupili. I v takových případech nás čeká neoblíbené byrokratické kolečko mezi několika úředníky, než vůz úspěšně přihlásíme a dostaneme státní poznávací značky. Přitom i přihlášení vozidla lze realizovat výše uvedeným jednoduchým způsobem, a to bez práce, starostí a zbytečných finančních výdajů.

Rozhodně byste ale neměli zapomínat i na další věc, kterou je také vyřízení příslušné pojistky, a to povinného ručení, které ukládá zákon. Nechat si vyřídit pojištění vozidel, a to s možností získat ho mnohem levněji, je určitě další z velmi přínosných služeb, které přijdou vhod každému.

Pro každého, kdo nemá čas

Nejenom fyzické osoby, ale také firmy, podnikatelé, nebo dokonce leasingové společnosti či autobazary a autosalony. Ti všichni mohou daných služeb využít, a logicky je také využívají. Věnují se tak pouze svým starostem a nikoliv frontám na úřadech.