Moderátoři pořadu Top Gear budou opět spolu – víme kde

Již jsme vás informovali o tom, že zatímco původní Top Gear bude mít nového moderátora, trojice těch stávajících plánuje show, která by je měla opět spojit dohromady. Zatím však byly známy pouze kusé informace. Dnes je však jasno o tom, že pořad skutečně vznikne. Dokonce vše došlo tak daleko, že je již podepsaná smlouva, která tak jasně potvrzuje, že o trojici známých moderátorů nepřijdeme. Jak ale jistě tušíte, bude to díky jiné televizní stanici a díky jinému televiznímu pořadu. Ten se samozřejmě bude (jak jinak) týkat také automobilů. Podívejme se tedy na to, na co se můžeme těšit.

Smlouva byla podepsána s Amazonem

Že je tento online gigant spjatý jenom s online nakupováním? Rozhodně ne. Jak se sami můžete přesvědčit, má k dispozici i streamovací platformu označovanou jako Amazon Prime. Právě zde by se měl nový pořad vysílat. Jediné, co zatím nevíme, je jméno pořadu. To však není příliš podstatné, jelikož divákům jde hlavně o nesourodou, přesto zajímavou, zábavnou a unikátní trojici moderátorů. Aby mohly skutečně přinášet zábavu, kontroverzi i neobvyklé testy, je známé také jméno člověka, který by se měl na výrobě každého dílu podílet. Je jím Andy Wilman. Ano, přesně ta osoba, která je podepsána pod pořadem Top Gear jako osoba producenta. Dá se tedy očekávat, že nový počin rozhodně nebude ztrácet šťávu.

Již v roce 2016

Kdy se na první díly můžeme těšit? Bylo potvrzeno, že několik prvních bude natočeno ještě letos. Poté samozřejmě musí putovat do střižny, což nějaký čas určitě zabere. Reálným časovým horizontem je tak rok 2016, kdy by mělo dojít k oficiálnímu vysílání prvních dílů. Zatím nám tedy zbývá sledovat již dotočené a připravené díly Top Gear, kde byla trojice stále ještě spolu. Konec pořadu měl na svědomí incident Jeremyho Clarksona. Šlo o to, že kvůli nepřipravenému jídlu uhodil jednoho ze členů štábu.

4/5 - (1 vote)