Milujete Top Gear? Máme dobrou zprávu


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Snad všichni milovníci motorismu nemohli unést, že Jeremy Clarkson byl vyhozen z tohoto nejprestižnějšího motoristického pořadu. Samozřejmě o tom, kdo by ho měl nahradit, je jasno už poměrně dlouho. Mel by to být Chris Evans. O tom ale mluvit nechceme. Jelikož tento motoristický pořad se stal slavným hlavně díky trojici moderátorů, chceme se zaměřit právě na toto téma. A tak musíme zmínit, že Clarkson, Hammond a May budou opět pohromadě. Samozřejmě nikoliv v rámci klasického Top Gearu, ani na obrazovkách BBC. V následujících týdnech by totiž měli představit zcela nový pořad.

Informace je potvrzena

Pokud máte obavy z toho, že se jedná o novinářskou kachnu, určitě se nemusíte být. Nejenom, že to potvrdil sám Jeremy Clarkson, ale informace vyšla také v rámci novin The Sunday Times, pro které tato výrazná osobnost testovala automobil Seat Leon. Daná informace logicky výrazně zahýbala motoristickým světem, jelikož většina fandů si nedokázala připustit, že by mohl existovat motoristický magazín bez této známá trojice. A to hlavně proto, nakolik kontroverzní a rozdílní daní moderátoři jsou. A právě to nahrává do karet novému pořadu. Kdo ho bude vysílat, jak se bude jmenovat, ani kdy bude první díl k vidění, však zatím není jasné.

Dříve než Top Gear

To jediné, o čem se mluví, je tedy horizont několika následujících týdnů. Z této informace tak můžeme snadno vyvodit to, že cílem nového pořadu samozřejmě bude snaha o to, začít vysílání ještě dříve, než se na obrazovkách objeví původní Top Gear, a to s novým moderátorem. Ostatně vzhledem k fanouškům, které trojice původních moderátorů má se dá očekávat, že i kdyby byl nový pořad spuštěný kdykoliv, je jasné, na co se zájemci o netradiční testování aut, nekorektní humor a trochu kontroverzní zábavy budou dívat. Chcete-li být v obraze, nezapomeňte sledovat naše novinky na toto téma.

Rate this post