Zkuste něco nového – perfektní jízdu na čtyřkolce

Také milujete adrenalin a chcete zažít jízdu náročnějším terénem? Zapomeňte na auta nebo hůře ovladatelné motorky a využijte raději čtyřkolek. Jedinečného stroje, který se může stát také praktickým pomocníkem. Ostatně to dokládá i společnost G4R s.r.o., která právě prodej čtyřkolek nabízí, a to v Českých Budějovicích. V nabídce tak má nejenom sportovní, UTV nebo side-by-side stroje, ale samozřejmě i čtyřkolky užitkové, které rozhodně oceníte při mnoha pracích právě v náročnějším terénu.

12628-gar

Koupí čtyřkolky služby nekončí

Čím se ale tento prodejce liší od ostatních? Rozhodně rozsahem svých služeb, ale i svého sortimentu. Mezi ten totiž patří i vyhledávané oblečení na čtyřkolku, díky kterému získáte styl, ale stejně tak i jistotu kvalitního a funkčního oblečení na jízdu jakýmkoliv terénem. A pokud se přihodí neočekávaná událost, jako nehoda či porucha, nemusíte zoufat.

K dispozici vám totiž je i špičkový záruční i pozáruční servis, na který se můžete za všech okolností spolehnout. Rychlé odhalení závady, oprava a použití kvalitních dílů je jistotou, kterou tento servis čtyřkolek nabízí. A to ať už přijedete se strojem koupeným právě u firmy G4R, nebo s jakýmkoliv jiným.

Skvělý zážitek i na vaši firemní akci

Patříte-li mezi ty, kdo by si chtěl jízdu užít bez nutnosti koupě, rozhodně zoufat nemusíte. Další z poskytovaných služeb je totiž půjčovna čtyřkolek, a to jak individuálním zájemcům, tak v rámci různých firemních akcí a teambuildingů. Navíc s touto službou souvisí také řada tréninků zaměřených pro začínající jezdce, kteří se chtějí zdokonalit v základních dovednostech. Stejně tak lze ale absolvovat i tréninky pro adventure jezdce, kteří chtějí být skvěle připraveni do extrémně náročného terénu, kde se chyby zkrátka neodpouští. To vše tedy můžete najít právě v Českých Budějovicích, které se tak stávají pro milovníky čtyřkolek hlavním výchozím bodem.