McLaren rozšiřuje řadu Sports Series


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

V čem je řada primárně označovaná jako Sports Series tak unikátní? Především v tom, že se jedná o nejmenší řadu této automobilky. Můžeme zde najít především automobily v karosářské verzi kupé. Konkrétně má McLaren k dispozici verze 570S, stejně jako 540C. To už nyní nejsou jediné modely, které tato řada může nabídnout. Zapomínat bychom totiž neměli ani na třetí model do sbírky, který ponese označení 570GT. Půjde tedy o zajímavou novinku, která by se měla také oficiálně představit. A místem, kde se tak stane, nebude žádné jiné, než autosalon v Ženevě.

Model McLaren 570GT nabídne několik zajímavostí

Pokud se podíváme na základ tohoto vozu, který bude také spadat do řady Sports Series, musíme nejprve říci, že vychází z klasického kupé. Bude však několik unikátů, kterými se bude lišit. V první řadě dostane panoramatickou střechu, stejně jako skleněný poklop nad oblastí motorového prostoru. Hlavní změnou je však zcela určitě velikost zavazadlového prostoru, který aktuálně nabídne prostor celých 220 litrů. Mluvíme o zavazadlovém prostoru zadním, který u modelu 570GT nově vznikne. A to s jistotou toho, že přední prostor s objemem 150 litrů zůstane i nadále zachován. Díky tomu lze říci, že se jedná o jedno z nejpraktičtějších kupé sportovního ražení na trhu. A naše slova potvrzuje i McLaren, který právě na toto láká – i když to u takových vozů není příliš obvyklé.

Užijte si i zajímavější pocit z jízdy

Že bude Mclaren 570GT skutečně unikátním vozem, to dokazují také informace spojené s jízdními vlastnostmi. Můžeme se těšit na speciálně vyvinuté pneumatiky Pirelli, které nabídnou systém rušení šumu. Stejně tak byla změněna i tuhost tlumičů, která byla jak na přední, tak i zadní nápravě změněna na výrazně měkčí. Uvnitř samozřejmě očekávejme výhradně špičkové materiály, v kombinaci s celou řadou zajímavých technologií a komfortních doplňků.

Rate this post