Maserati Granturismo, Ghibli, Quattroporte

Unikátních vozů není nikdy dost a tak se pojďme společně podívat na další, které vás rozhodně uchvátí. Tím, prvním, kterým chceme začít, je rozhodně model Maserati Granturismo. Ostatně pod tímto označením najdeme i řadu historických modelů, stejně jako celou řadu závodních speciálů. A jelikož se jedná o auto doslova úchvatné, je jasné, že neustále prochází mnoha inovacemi.
maserati-granturismo

maserati-granturismo-2
Ostatně přesvědčit se o tom můžete i nyní. A to v rámci hned celé řady nových verzí. Ty jasně odrážejí dokonalý styl, který tento vůz může mít. Nádherné elegantní linie, ale přitom obrovská dravost. To je kombinace, kterou se tento vůz může pyšnit. Poznávacím znamením je samozřejmě především velmi výrazná maska chladiče, na které nechybí také známý poznávací prvek, a to logo automobilky.
maserati-ghibli
Model Granturismo však není jediným novým modelem automobilky Maserati. Ta totiž necílí jenom na ty, kdo milují rychlost. Dokáže totiž nabídnout také špičkový manažerský vůz, který dokonale reprezentuje model Ghibli. Především elegantní design, skvělé pohodlí, ale i spousta koní pod kapotou. To je jenom zlomek pozitiv, jelikož to jsou také skvělé materiály v interiéru nebo exteriéru, nebo řada technologických novinek. Pro toho, kdo chce udělat dojem, je model Maserati Ghibli rozhodně volbou, se kterou se nedá nic zkazit.
maserati-ghibli-2
Při představování těch nejzajímavějších modelů rozhodně nesmíme zapomenout ani na klasiku, kterou je Maserati Quattroporte. A čím se pyšní tento vůz, který je charakteristický především masivní prodlouženou kapotou. Opět to je elegance ve všech směrech, která je však kombinována také s pohodlím, ale také skvělými jízdními vlastnostmi. A i když si mnohdy říkáme, že automobilka téměř nemá čím představit, Maserati Quattroporte rozhodně ukazuje, že to stále jde. Ostatně toto bychom mohli říci o všech třech modelech, které si můžete v naší galerii prohlédnout.
maserati-quttroporte