Kvalitní venkovní úklidová technika – seznámení se značkou Multicar

I když se na našem magazínu věnujeme hlavně osobním vozidlům, je dobré čas od času udělat výjimku a zaměřit se na oblast, která je spojena s komunálními službami a úklidem. I zde jsou potřeba především dopravní prostředky. A to ve spojení s jejich spolehlivostí, ale hlavně všestranností. Tomuto oboru jistě dominuje značka Multicar, která je spojena jak s německou kvalitou, tak je spojena také s dlouhou historií. Produkce těchto multifunkčních dopravních prostředků se nezastavila už celých 80 let. To je jasným důkazem nejenom prvotřídní výroby, ale i zkušeností. I proto jsou konkrétní mody distribuovány do celého světa. A to včetně České republiky.

Bohaté možnosti využití jsou samozřejmostí

Pokud se na produkci daných dopravních prostředků podíváme blíže, je třeba říci, že k samotné výrobě dochází ve Waltershausenu ve středním Německu. Tuzemské zastoupení má na starost firma Unikont Group s.r.o., která je výhradním dovozcem těchto praktických pomocníků, kterým nikdo neřekne jinak, než multikára. Dané vozy dnes díky bohatým možnostem nástaveb mohou být uplatněny při čištění komunikací od nečistot i od sněhu, stejně jako mohou být díky svým korbám využity k převozu nebo odvozu jakéhokoliv materiálu. Nechybí ale ani možnost funkcí, kdy pomocí praktických nástaveb vytvoříme sekačku, vůz určený pro vysávání nečistot, stejně jako zametací vůz. Možností nástaveb je v daném směru zkrátka více než dost.

Tři klíčové produkty

Výše jsme uvedli výčet pouze základních možností toho, jek se vozy Multicar dají využít třeba při správně obecního, stejně jako rozsáhlého firemního majetku využít. Podíváme-li se na současnou produkci firmy, je třeba říci, že stěžejními produkty jsou v oblasti venkovního čištění tyto vozy:

  • Multicar M27
  • Multicar M31
  • Multicar Tremo

Právě ty jsou základním produktem, který je určený každému městu či firmě, která má zájem na usnadnění, a přitom ulehčení a zefektivnění práce, která souvisí s čištěním jakýchkoliv veřejných prostor.