Kdo bude moderovat Top Gear?

Už je to poměrně dlouho, co britský Top Gear opustila známá trojice moderátorů. Ta by ale z televizních obrazovek zmizet neměla. Jak jsme vás již informovali, měly by se objevit na konkurenční televizi, a to jak jinak, než v motoristickém pořadu. Televize BBC však také neříká poslední slovo, jelikož ona chce ve vysílání proslaveného pořadu Top Gear pokračovat. Už dlouho je známé jméno Chris Evans, se kterým by měl být daný pořad spojený. Dlouho se dokonce mluvilo o tom, že by měl být pořad postavený pouze na něm samotném. Nyní již víme, že to tak nebude.

Doplní ho hvězda známá ze sitcomů

Je potvrzeno, že tohoto moderátora doplní ještě druhá osoba, která rozhodně není divákům jak ve Velké Británii, tak i po celém světě nijak neznámou. Stačí říci jméno Matt LeBlanc a každému je jasné, že se jedná o sympatického herce, který se proslavil svou rolí v seriálu Přátelé a později v sitcomu Joey, který dostal název právě po jeho postavě v daných Přátelích. A aktuálně se objeví na obrazovkách BBC v pořadu Top Gear., Zapomeňte však na mladého herce, jelikož pokud se podíváte na jeho životopis, zjistíte, že jde o sympatického padesátníka.

Fanoušek do aut

A proč právě on? Důvodů může být celá řada. Tím hlavním je určitě to, že on sám je velkým fanouškem do aut a sám si jízdu v nich doslova užívá. Také je to právě Matt LeBlanc, který v původním pořadu Top Gear dokázal ve voze za rozumnou cenu zajet ze všech hostů skutečně ten nejrychlejší čas na okruhu.

Možná hraje do karet tomuto herci i to, že nepochází z Velké Británie. Co to znamená? Že Top Gear tak bude poprvé od svého zrodu moderovat někdo, kdo v této zemi nemá kořeny. I to je možná cesta, jakou se chce BBC vydat, aby byla skutečně originální. Povede se jí to? Nechme se překvapit. První díly můžeme vidět již v květnu. Budou od roku 2002 prvními, kde se objeví někdo jiný, než vyhlášená trojice moderátorů.

Rate this post