Vůz Opel Mokka se dočkal modernizace

Podíváme-li se do historie, a to té, která je přímo spjatá s modelem Opel Mokka, musíme říci, že daný automobil byl představený přesně před čtyřmi roky. A jelikož to už je poměrně dlouhé období, bylo jasné, že se v nejbližší době dočká své modernizace. A ta právě nastala. A tak se Opel Mokka může představit ve zcela novém kabátě. A ten je skutečně znatelný hned na první pohled. V souvislosti se změnami v rámci designu musíme říci, že nejvýraznější změnou určitě prošla příď vozu. Ta působí mnohem moderněji. Dominantním prvkem je určitě zcela nová maska chladiče, ale zaujme také nový přední nárazník, ve kterém ubylo tolik využívané oplastování. Rozhodně tak vypadá mnohem svěžeji a také dravěji.

Změny i v interiéru

Není to jenom samotný design exteriéru, kterým se Opel Mokka může pyšnit. Řada změn se totiž odehrála také v interiéru. I ten je doslova jako nový, což bude patrné hned v první chvíli, co si do tohoto vozu sednete. Potěší vás zcela nová přístrojová deska, která na rozdíl od té předchozí již nepůsobí tak přeplácaným dojmem. Připomeňme, že první generace obsahovala v této části skutečně až nadměrné množství tlačítek. Aktuálně můžeme nastavovat vůz nebo přistupovat k jednotlivým funkčním pomocí zabudovaného dotykového sedmipalcového displeje, který zároveň slouží i jako multimediální centrum vozu. Zajímavé linie, příjemné barvy a kvalita materiálů je jistotou, že zklamáni nebudete.

Nová motorizace

Změny se odehrály také pod kapotou. Pokud vás konkrétně zajímá, jaké to jsou, potom je třeba říci, že Opel Mokka dostal zcela nový motor. Jedná se o benzinový agregát o objemu 1.4 litru, s přímým vstřikováním. Jeho výkon je poměrně zajímavých 112 kW. Další varianty motorizací zůstávají. Zde připomeňme, že se jedná o turbodiesely s označením VDTI o objemu 1.6 litru a výkonech 81 a 100 kW.

Rate this post