Jste bez auta? Využijte možnost jeho vypůjčení

Vaše rodinné auto je v servisu, má ho manželka, nebo nemá platnou technickou a vy zkrátka potřebujete někam zajet? Žádný problém, jelikož dnes není problém si vůz i snadno a samozřejmě i rychle vypůjčit. V tomto směru jistě přijde vhod kvalitní autopůjčovna Praha, kterou je jistě ta nesoucí název Autraum. Ta díky svému portfoliu služeb zaručeně uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Ideální pro jednotlivce a rodiny

První segment, na který se tato autopůjčovna specializuje, jsou běžní zákazníci, tedy fyzické osoby. Těm není problém zapůjčit vůz na libovolně dlouhou dobu, třeba od jednoho jediného dne. Problémem však nejsou ani dlouhodobější varianty, které už jsou cenově zvýhodněny.

Samozřejmostí je i široká škála vozů, které jsou k dispozici. Ta začíná na těch nejmenších, kterými jsou například oblíbené a spolehlivé modely Hyundai i20, nebo Škoda Fabia II. Pro náročné klienty jsou poté připraveny ale i vozy typu Audi A5.

fabia-combi-ico

Skvělá volba i pro firemní klientelu

A zatímco běžní soukromí klienti často sahají po krátkodobějším pronájmu, je tu ještě firemní klientela. Pro ni je naopak výhodné půjčit si vůz na delší dobu, a to i v podobě několika týdnů, nebo měsíců. Zvláště v případech, kdy je třeba jezdit pouze v určitém období, je autopůjčovna mnohem výhodnější volbou, než samotná koupě vozu. A to jak z hlediska nákladů, tak nezbytné údržby a starostí.

Benefity, které nadchnou každého

A co dodat na závěr? Jistě to jsou zajímavé benefity, které zaručeně ocení každý zákazník, který se na autopůjčovnu Autraum obrátí. V tomto směru jenom potvrzuje svou profesionalitu, ale i kladný, férový a individuální přístup k zákazníkovi. Mez ty hlavní jistě patří:

  • Při zapůjčení vozu na 6 dní 7. den zdarma
  • Bezplatné přistavení vozu kdekoliv po Praze
  • Do ostatních měst je možné využít výhodné transfery
  • Fanoušci na sociálních sítích mají automaticky 10% slevu