James Bond zkusí nová auta

Slavný James Bond, agent 007 s povolením zabíjet, má slabost zejména pro auta značky Aston Martin a tak to zůstane i nadále. Nová bondovka Spectre, která už se brzy dostane do kin, tuto osvědčenou tradici rozhodně neporuší. I tentokrát diváci v kinech uvidí vozy Aston Martin. Ovšem filmoví tvůrci naštěstí potěší i fanoušky jiných automobilových značek, jejichž vozy se v připravovaném filmu také objeví.

Na plátně se proženou i tři další auta

Na filmovém pláně se podle slov natáčecího týmu budou kromě aut Aston Martin prohánět také vozidla značek Jaguar a Land Rover. Hlavní hrdina James Bond bude stíhat své nepřátele v modelu Aston Martin DB10, ovšem v dramatických honičkách, kterých zajisté bude ve filmu nepočítaně, dostanou prostor i vozy Jaguar C-X75, Range Rover Sport SVR a Defender Big Foot. Fanoušci dobrých vozů a kvílení brzd tedy mohou být v dobrém očekávání.

Frankfurtský veletrh představil vozy hrající ve filmu

K představení všech vozidel, jež nechybí při natáčení nového Bondova příběhu, došlo nyní na automobilovém veletrhu v německém Frankfurtu nad Mohanem. Veřejnosti je předvedla značka Jaguar Land Rover. Model Jaguaru se ve filmu představí při honičce odehrávající se v Římě, Range Sport a Defender dělají Bondovi společnost v Rakousku. Automobilka pro účely natáčení připravila hned několik naprosto stejných exemplářů vozidel od jednotlivých modelů.

Kolik aut se zničilo při natáčení, zůstává dosud tajemstvím

Ovšem kolik exemplářů bylo při natáčení zničeno, to výrobce nikomu bohužel neprozradil.

Který vůz se pro účely natáčení připravoval nejdéle? Největším oříškem se stala kompletace Jaguaru CX-75. Jaké značce to bude ve filmu slušet nejvíce? O tom už se brzy přesvědčí i sami diváci a tedy i vy sami. Bondovka Spectre se totiž objeví v kinech už letos v říjnu.