Jak zdarma získat vůz Honda Civic Type-R?

Automobilky v zájmu svých marketingových aktivit neustále pořádají různé soutěže, stejně jako cenová zvýhodnění svých automobilů. S tím nejzajímavějším aktuálně přichází Honda. Tato automobilka totiž nabídne možnost vyhrát automobil Civic Type-R. Pokud automobilový svět trochu sledujete, potom jistě víte, že právě tento model se může pyšnit tím, že jde o hot-hatch, který je aktuálně nejrychlejší na okruhu Nürburgring. A proč to říkáme? Jelikož s tím daná soutěž Hondy i souvisí.

Zajeďte nejrychlejší kolo

A jak vlastně daná soutěž vypadá a jaké má parametry? Vše je velmi jednoduché. Rozhodovat bude jenom vaše řidičské umění. Stačí totiž, abyste s vozem Honda Civic Type-R zajeli na daném okruhu nejrychlejší kolo. Pokud vás v rámci konání soutěže nikdo nepřekoná, můžete si být jisti, že se stanete hrdým majitelem tohoto unikátního auta. Pozor však na to, že času na překonání rekordů bude více než dost. Celá soutěž, která nese také velmi zajímavý název King of the Hell, končí až první den v listopadu. A jak už mnohdy bývá, často lze prvenství ztratit třeba poslední den, v poslední zatáčce.

Ne vše je tak růžové

Pokud jsme vás nalákali na to, že se svezete ve voze Honda Civic Type-R, a to na nejznámějším okruhu na světě, potom vás musíme zklamat. O žádné reálné závody nepůjde. Vše se totiž odehraje v rámci simulátoru. A to ani na okruhu Nürburgring, ale dle aktuálních zpráv půjde o okruh zcela jiný, a to Grand-Prix-Strecke. Pokud vás ani to nevyvedlo z míry, musíme říci, že soutěž je geograficky jasně omezena. Účastnit se jí sice může kdokoliv z celého světa, ale pouze v případě, že bude mít po dobu trvání soutěže cestu do Velké Británie. Právě zde totiž budou ony soutěžní simulátory k dispozici. Na druhou stranu, zpáteční letenku u nízkonákladových společností dnes pořídíte lehce nad tisícikorunu. Takže?

Rate this post