Honda se plánuje v Ženevě skutečně blýsknout


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Autosalon v Ženevě se nezadržitelně blíží, což znamená také to, že se automobilky postupně předhánějí v tom, s čím která konkrétní na tuto významnou motoristickou událost přijde. A jelikož jsme vás už o několika zajímavostech informovali, nesmíme zapomenout ani na informace o tom, s čím konkrétně přijde automobilka Honda. Ta podle prvotních informací přijde s několika novinkami, ale dominovat by měly tři konkrétní. Tou první je zcela určitě Civic Hatchback, který bude představením zcela nové generace tohoto kompaktního modelu. Podle prvotních informací půjde zatím jenom o koncept, který však zaujme svými ostrými tvary a tím, že se bude jednat o poměrně dravý design.

Těšit se můžeme také na vůz Honda Clarity

Druhou novinkou, kterou plánuje tato automobilka nejenom automobilovým fanouškům představit, to je model Honda Clarity. Jedná se o moderní, až nadčasový sedan, který bude poháněný bateriovými články. Jedná se o nástupce předchozího modelu, který byl označovaný jako Honda FCX Clarity. Pokud se vůz může něčím pyšnit, tak je to určitě jeho délka, důraz na celkový luxus, ale i poměrně dobrý výkon. Ten by měl činit 130 kW. I když podobné vozy mají často problémy s dojezdovou vzdáleností, zde by problém být neměl. Předchozí model nabídl zhruba 400 km, zatímco tento by měl být spojen s dojezdem až 700 km.

Milujete rychlost? Zaujme vás supersport Honda NSX

Ano, je to i segment skutečně rychlých a výkonných vozů, ve kterém dokáže Honda představit své novinky. Pokud budeme konkrétní, jedná se o supersport s označením NSX. Ten sice není úplnou novinkou, jelikož se o něm mluvilo již dříve. Teprve nyní však nastala doba k oficiálnímu představení a jeho uvedení do prodeje. A výkon? Ten rozhodně nadchne každého, jelikož kombinace šestiválce o objemu 3.5 litru a tří elektromotorů nabídne dohromady 428 kW.

Rate this post