Hledáte velké auto? Zkuste Astru

Máte problém se zavazadly v autě? Připadá vám, že do většiny vozů se toho moc nevejde? Potřebujete jednoduše skutečně veliké auto, do kterého byste se bez problémů vešli s celým ohromným množstvím svých zavazadel? V tom případě si prohlédněte Opel Astra. Právě on by mohl vyhovovat vašim náročným požadavkům.

Praktičtější interiér, lehčí karoserie

Nikdo po vás přece nechce, abyste museli balit na cesty jenom tolik věcí, abyste se vměstnali do automobilu s poměrně malou kapacitou. To je špatná filozofie. Správné je porozhlédnout se po takovém autě, které vám nabídne dostatek prostoru k uložení zavazadel i v kabině. Právě takovým autem je nová generace vozidla Opel Astra. Jde o praktičtější variantu již známého vozu. Slibuje svým uživatelům nejenom prostornější interiér, ale zároveň i lehčí karoserii. Obojí je samozřejmě v centru zájmu uživatelů auta. Novou vylepšenou verzi automobilu ukáže výrobce na frankfurtském veletrhu od 15. do 27. září 2015. Zatím automobilka ukázala pětidveřový vůz s karoserií hatchback, ovšem na výstavě se na svoji premiéru těší i model kombi nazvaný Sports Tourer. Jeho podoba samozřejmě vychází z už zmiňovaného hatchbacku. Typické je prosklení z boku a sloupky s dominující chromovanou linkou.

O 80 litrů více

Lidé, kteří vozí s sebou objemná zavazadla a mají problém je seskládat do kufru, velmi ocení zavazadlový prostor Astry Sports Tourer. Pokud sklopíte zadní sedadla v poměru 40:20:40, dostanete se až na kapacitu 1630 litrů, což činí ještě o 80 litrů více místa na bagáž v porovnání s předcházejícím modelem. A to už skutečně stojí za to. Operace spojené se zavazadly a jejich přemisťováním také ulehčí elektrické ovládání víka kufru a FlexOrganizer, systém sítí a kolejnic. Konstruktéři ulehčili karoserii o 200 kg, na veletrhu se automobil navíc představí s novým zážehovým motorem 1.6 Ecotec.