Hledáte nový vůz? Zkuste značku Dacia

Na současném trhu je celá řada automobilek, které se snaží o vaši přízeň. Některé spadají do segmentu luxusního, jiné jsou spojeny se segmentem rodinných vozů. Jsou ale i všestrannější možnosti, na které můžete vsadit. Konkrétně je to značka Dacia, která jasně ukazuje, že koupit kvalitní auto za příznivou cenu není žádné sci-fi. Potvrzují to i současný majitelé, kteří stejný krok udělali v minulosti. A nyní stále mají onen spolehlivý vůz, na který si nemohou stěžovat. A to za vyzkoušení stojí, co říkáte.

Jaké vozy doporučujeme?
Nabídka této značky je více než široká. Přesto jsou modely, které určitě stojí za vaši pozornost a na které byste se měli primárně zaměřit. Žebříček těch nejzajímavějších jsme sestavili společně s prodejcem Dacia Praha. Tedy se společností, ke které můžete ihned vyrazit daný model prohlédnout, stejně jako zkusit testovací jízdu. A kde ho najdete? Ulice Helsinská 166/2 na Praze 5.
Nyní už ale k samotným vozům, které vám chceme představit. Určitě potěší třeba Dacia Duster, což je nádherné SUV, které však stále dominuje tím, že nabídne nízkou hmotnost, která se pozitivně podepisuje i na spotřebě vozu. Neméně oblíbený automobil je též Dacia Sanderu. Jedna z novinek v nabídce, která zajišťuje dokonalou pohodu, stejně jako možnost brázdit světové silnice, ale i nezpevněné cesty. Vsadit ale můžete i na čtveřici dalších prověřených vozů, jako:

  • Dacia Logan
  • Dacia Logan Combi
  • Dacia Logan MCV
  • Dacia Lodgy

Kupujte u profesionálů
Jak jsme nastínili, kde automobil Dacia koupit již víte. Podívejme se také na několik důvodů, proč by vaše kroky měly mířit právě sem. Je to v první řadě profesionalita, se kterou se setkáte už při prvním kontaktu. S tou souvisí představení všech vozů, vyslechnutí vašich požadavků, stejně jako poradenství spojené s tím, jaký vůz v jaké výbavě by byl ten pravý. Vše bez jakéhokoliv vnucování, jelikož výsledná volba bude vždy jenom na vás.
Druhým důvodem je také široký výběr skladových vozů. Ten zajistí, že si vůz nepřijdete jenom prohlédnout a následně čekáte několik měsíců, na jeho vyrobení. V praxi totiž můžete přijet, automobil si vyzkoušet, vyřídit veškeré papírování a následně s automobilem ihned odjet. A těšit se z toho, že jste koupili vůz vašich představ.

Na garanční prohlídku i záruční servis
Zmíněný prodejce sídlící na Praze 5 však není jenom místem, kde si nový automobil můžete koupit. Stejně tak sem můžete přijet v rámci garanční prohlídky, nebo při potřebě jakéhokoliv servisního úkonu. A to záručního nebo pozáručního. Kromě profesionální techniky a zkušených mechaniků vás zde čekají také náhradní díly Dacia. Jelikož jde o autorizovaný servis, máte ve všech případech jistotu jejich původu, stejně jako jejich kvality. Pamatujte však, že poruchy dané značky skutečně nepatří mezi nic častého. Právě naopak.

Rate this post