Fiat 500 – zapomeňte na historii


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Pokud se podíváme do minulosti, můžeme objektivně říci, že s vozem Fiat 500 jsme již měli co dočinění. Samozřejmě jeho výroba byla definitivně ukončena. Tedy alespoň na pár let, jelikož nedávno se vůz na našem trhu zase objevil. Nutno ale říci, že už to není ten nevzhledný a doslova otřesný Fiat 500, jaký jsme mohli znát z dob mladších let. Aktuálně totiž tento vůz nabízí styl, jedinečnost a určitě i nízkou cenu. Kdo hledá jednoduché a menší auto do města a na krátké cesty, tomu automobilka dokáže nabídnout přesně to, co by mohl chtít.

Přichází modernizovaná verze

A že se takovým vozům na trhu poměrně dobře daří, to určitě potvrzuje i zpráva Fiatu, která souvisí s chystanou modernizací tohoto vozu. A ta už je na spadnutí, jelikož první modely budou dostupné už v období podzimu tohoto roku. A to samozřejmě i u nás. Nutno sice říci, že vnější design se nebude zase až tank znatelně lišit, ale změny v interiéru a v technologii budou rozhodně výrazné. Pokud se bojíte toho, že s modernizací půjde ruku v ruce také nižší cena, můžeme vás uklidnit. Podíváme-li se na aktuálně vydaný ceník, tak Fiat 500 pořídíte už za cenu od 289 000 korun. Ano, na takto malé auto to může být sice stále poměrně dost, ale na druhou stranu zajímavostí, které můžete očekávat je více než dost.

Co modernizace přinese?

Jak jsme již zmínili, v oblasti designu karoserii se toho zase tolik neudálo, tak pojďme přímo do interiéru. Zde určitě nesmíme zapomenout třeba o zabudovaný displej, kterým můžete ovládat jak nastavení vozu, tak prostřednictvím něho bude dostupná i navigace. Automobilka přijde také s několika výbavovými prvky, což se pozitivně projeví hlavně v oblasti použitých materiálů, kdy nebude chybět ani stylová barevná kůže. Nadchne ale i standard, který vás zaujme multifunkčním volantem, ale také bezpečností, jelikož bude k dispozici hned 7 airbagů.

5/5 - (1 vote)