Dopřejte svému autu dokonalý design, objednejte si alu disky i na zimu


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Chcete, aby kola vašeho vozu měla nejenom dobré jízdní vlastnosti, ale také skvěle vypadala? Vyměňte své staré ocelové disky za nová moderní alu kola. Pokud se k tomu rozhodnete, zcela jistě toho nebudete litovat, protože nová kola vám nabídnou komfort z jízdy. Můžete si je pořídit i na zimu.

Alu disky mají pozitivní vliv na brzdění

Jaké vlastnosti mají alu kola a v čem především tkví jejich přínos? Jedná se o disky kol vyrobené ze slitin hliníku a několika dalších kovů. Obsah hliníku už ostatně napovídá název začínající na alu. Obvykle se odlévají v jednom kusu a na závěr výroby se opatřují vrstvou ochranného laku. Proč se disk lakuje? Kvůli maximálnímu zvýšení odolnosti při nižších teplotách. Nemusíte se tedy v žádném případě obávat, že by tuhá zima mohla vaše alu disky nějak poškodit. Nic se jim nestane ani během tuhých mrazů. Pokud je navíc alu kolo vyrobeno ze slitiny obsahující hodně magnézia, je i velmi lehké. Zajistí lepší rozložení hmoty a tím klesá setrvačnost sil rotujícího kola. To způsobí zvýšení dynamiky akcelerace a brzdění. V porovnání s klasickými ocelovými disky nabízejí ty hliníkové výhodu ve svém velmi příjemném vzhledu. Dnes už nejde jenom perfektní funkčnost autodílů, neméně důležitý je i originální design.

Kupujte u profesionálů – na AluaPneu.cz

Alu disky se v ceně už v současnosti příliš neliší od plechových disků. Rozdíly jsou pouze minimální. Skvělou zprávou je, že u nás jsou ceny alu kol, tedy disků jedny z nejnižších v Čechách. Kolové příslušenství, mezi které patří kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky dokonce dostanete k diskům zdarma. K dispozici je velký výběr kol, jejich dodání je navíc možné už do 24 hodin. Své hliníkové disky, které si objednáte, proto dostanete do jediného dne. Skladem totiž máme 15 000 alu kol.

Rate this post