Dobrá autopůjčovna na Vysočině

Možná patříte k lidem, kteří auto v podstatě ani nepotřebují. Dnes není problém si nechat větší věci odvézt a běžně se dopravovat na kole nebo s MHD. V podstatě je to ideální stav, nemít auto je velká úspora. Ovšem řekněme si to na rovinu, občas je auto nutnost. Ať již vyrážíte na dovolenou, na víkend např. za rodiči nebo přáteli, bez auta je to již horší.

Na tyto situace nám dobře poslouží autopůjčovna. Pokud jste z Jihlavy a okolí, není nic snažšího, než si pronajmout auto v Maxrental, autopůjčovně Jihlava.
Autopůjčovna nabízí ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu automobily oblíbených značek jako Smart, který ideální pro městský a příměstský provoz.

V nabídce k zapůjčení dále naleznete všem dobře známou Škodu Fabia Combi I první a druhé generace s benzínovým i dieselovým motorem, Hyundai i 30 s benzínovým motorem , velkoprostorový Volkswagen Caddy pro pět cestujících, užitkový Ford Connect pick-up, nákladní dodávku Volkswagen Crafter L2H2 nebo devítimístný komfortní Volkswagen Transporter.

Z dalších automobilů můžeme vybrat velmi oblíbenou Škodu Octavii nebo limuzínu Škodu Superb. Z prémiových značek si můžete půjčit výkonné Audi A4 nebo offroad BMW X5 s kterým se na cestě neztratíte.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Autopůjčovna má dále v nabídce i přívěsné vozíky. Autopůjčovna nabízí spolehlivé, dobře vybavené vozy. Všechny vozidla mají i celoroční dálniční známku.
Ceny za pronájem automobilu začínají na ceně od 650,-/den. Vícedenní zápůjčka vozidel vyjde výhodněji. Zákazníci Maxrentalu mohou také využít věrnostního programu, do kterého se mohou zapojit a získat tak slevu na všechny služby 10%.

Auto vám může být přistaveno kamkoliv v ČR a to zcela zdarma v případě, že si auto pronajmete na déle než 15 dnů.
Maxrental působí ve více krajích, můžete také navštívit autopůjčovnu Třebíč.