Bazárna

Když chcete koupit nebo prodat automobil, náhradní díl nebo některé z různých příslušenství, jistě navštívíte některý z inzertních portálů. Podívejme se na nový inzertní bazar bazarna.cz, na kterém naleznete velké množství nabídek na prodej automobilů a příslušenství.

Inzerce na tomto serveru je zcela zdarma a nabízí vložení inzerátu do mnoha kategorií. Inzerce je tříděna přehledně do jednotlivých kategorií, filtrovat ji můžete druhu automobilu, zda se jedná o osobní automobil nebo dodávkové vozidlo. Další třídění je podle značky automobilu , lokality a ceny. Všechny nalzené nabídky můžete samozřejmě filtrovat .

bazárna.cz

bazárna.cz

U soukromé inzerce automobilů patří k nejžádanějším kategoriím BMW bazar, kde naleznete množství levných vozů třídy 3, 5 nebo X5. V inzerci také naleznete hliníková kola nebo zánovní pneumatiky. Bazar vozů Škoda nabízí inzerci všem dobře známých a oblíbených modelů Fabia, Octavia, Superb nebo prakticky zaměřený Roomster.
Pro ty, co hledají dodávku nebo přívěs doporučíme kategorii užitkových vozidel, kde naleznou dodávková vozidla a přívěsy s ještě dlouho životností. Ještě zmíním v souvislosti s létem a dovolenými rubriku karavany a obytné přívěsy. Kdo nechce nebo se mu nevyplatí pro řidší použití této kategorie automobilů kupovat nový automobil nebo přívěs, může se podívat na nabídku levných obytňáků a přívěsů.

Jak podat inzerát?

V pravém horním rohu nalezneme tlačítko vložit inzerát. Po kliknutí na tlačítko se nám zobrazí formulář pro vložení bezplatného inzerátu.
Klikněte na rozevírací seznam oblast a vyberte si rubriku, které se váš inzerát týká. Zvolte osobní auta a z rozevíracího seznamu kategorie vybete konkrétní značku. V položce region vyberte oblast, odkud jste, kde vás případný zájemce zastihne. Poté vyberete, zda se jedná o nabídku nebo poptávku, napište nadpis inzerátu a dobu jeho platnosti.
Další textové pole je text inzerátu, kde napíšete jeho znění. Ke svému inzerátu můžete vložit i fotografii. Nezapomeňte uvést cenu, která je povinná. Pokud chcete uvést cena dohodou, vepište do kolonky cena 0 (nula).
Následně stačí doplnit kontaktní údaje a zaškrtnout políčko se souhlasem s obchodními podmínkami, následně jen stačí kliknout na tlačítko vložit inzerát, které je v pravém dolním rohu.

Je to snadné a rychlé. Pokud procházíte inzeráty nebo chcete prodat, navštivte bazarna.cz.