ČR přivítala Volkswagen Golf Variant na zemní plyn


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Letošní rok přinese ve světě automobilů jednu novinku za druhou. Automobilka Volkswagen představuje na českém trhu dlouho očekávaný Volkswagen Golf Variant 7, který jezdí na stlačený zemní plyn. Tento model bude dostupný pouze jako kombi Variant a ve třech výbavách. Volkswagen Golf Variant bude první flotilové osobní vozidlo, a proto se předpokládá v letošním roce nárůst počtu CNG vozidel.

V současné době jezdí v České republice celkem 6 062 osobních a užitkových automobilů na zemní plyn. V porovnání s lednem minulého roku se jedná o 35% meziroční nárůst. Ale v letošním roce se počítá tento nárůst ještě vyšší.

Nový automobil Volkswagen Golf, který bude jezdit na CNG, by měl být zájemcům dostupný již na přelomu května a června. Dojezd automobilu je 1 360 kilometrů, přičemž jeden ujetý kilometr s tímto automobilem vás vyjde na pouhých 0,90 Kč. Nevěříte? Můžete to sami brzy vyzkoušet.

Jaké jsou parametry vozidla?

Volkswagen Golf Variant 7 na CNG se může pyšnit výkonem 81 kW, což je 110 koní. Spotřeba CNG je uváděna výrobcem 3,5 kg/100 km. Kapacita nádrže na CNG je 15 kg, přičemž navíc je zde i 50litrová nádrž na benzin.

Ještě nevyužívejte výkup vozidel a neprodávejte své současné vozidlo. Ještě chvíli počkejte a rovnou investujte do nového vozidla Volkswagen Golf Variant 7 1.4 TGI BM.

Tento model automobilka Volkswagen bude prodávat za stejnou cenu jako naftovou verzi. Na rozdíl od benzinu bude Volkswagen Golf Variant na CNG o 46 000 Kč dražší. Pokud bychom se měli zaměřit na to, kolik ušetříte při jízdě automobilem, pak při najetí 50 000 kilometrů za rok byste měli ušetřit díky CNG až 150 000 Kč.

Čerpací stanice na každém kroku

Jestliže se obáváte, že nebudete moci sehnat stlačený zemní plyn na čerpacích stanicích, pak jsou obavy zbytečné. V současné době je k dispozici celkem 51 veřejných CNG plnicích stanic. A předpokládá se, ž se tento počet ještě v blízké budoucnosti navýší.

Nabízí se vám tedy půjčka na auto, díky níž si již brzy můžete koupit nové vozidlo Volkswagen Golf Variant 7 na CNG. Jezděte nejen bezpečně, ale také levně. V dnešní době, kdy dochází k neustálému zdražování pohonných hmot, motoristé vyhledávají, jak nejvíce ušetřit. A Volkswagen Golf na CNG nabízí ideální řešení.

Rate this post