Tip na komfortní přemístění objemnějšího nákladu nebo na stěhování


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Potřebujete přestěhovat rozměrnější náklad? Vybavení kanceláře nebo bytu? Převézt zboží z jednoho místa do místa druhého? A nebo jiný náklad, jehož množství se nevejde do vašeho automobilu? Pokud nevlastníte žádné větší auto, pak jsou dvě možnosti. Buď si můžete objednat stěhovací společnost, která vás ale bude stát další prostředky a nebo si za rozumné peníze zapůjčit „tranzita“ a přepravit si náklad svépomocí. A právě toto je v dnešní době, kdy firmy i lidé zvažují utracení každé koruny, velmi výhodnou variantou.

VW T5 Transporter

VW T5 Transporter

Kde si ale takové auto půjčit? Naštěstí i tato auta se dají zapůjčit v autopůjčovnách a navíc na řízení tohoto auta stačí běžný řidičský průkaz skupiny B.

Autopůjčovna MŠ Car Praha s.r.o. nově nabízí zapůjčení moderního užitkového vozu Volkswagen Transporter 2.0 TDI.  Tento vůz je jako dělaný pro běžné „stěhovací“ úkoly a ve své třídě vyniká svoji nadstandardní hospodárností a bezpečností.

Chcete příklad? Tak se například podívejme na asistenční systémy. Volkswagen Transporter má například „side assist“ pro bezpečné přejíždění z jednoho jízdního pruhu do druhého, kontroluje tlak v pneumatikách, zpětnou kameru pro pohodlné couvání nebo parkování. Zvláště v zimním období, kdy se brzy stmívá, řidiči ocení odbočovací světla pro osvětlení zatáček.

V kombinaci s nabídkou autopůjčovny MŠ Car Praha s.r.o., která svým klientům nabízí prvotřídní servis, včetně například neomezeného nájezdu kilometrů, asistenční služby 24 hodin 7 dní v týdnu nebo přistavení vozidla kdekoli v České republice, se jedná o nabídku, která rozhodně stojí za zvážení v případě, kdy uvažujete o zápůjčce podobného užitkového automobilu.

Rate this post