Citroën C4 Cactus Airflow 2L, Berlingo Mountain Vibe

Zajímá vás, jaké je nejkrásnější auto roku? Pokud ano, potom je třeba podívat se zpětně na autosalon do Ženevy, kde byl představen model s označením Citroën C4 Cactus Airflow 2L. Právě ten dominoval v soutěží cardesignnews.com. Ostatně stačí se na auto podívat a i vám bude jasné, že je svým způsobem jedinečné. Zvláštní, ale jedinečné.
citroen-c4-cactus-airflow
Není to ale jenom jeho netradiční vzhled, ale je to také jeho praktičnost. Může se tak stát oblíbeným rodinným autem, které ale vypadá, jako by přišlo ze vzdálené budoucnosti. Co si dokáže zachovávat, to jsou také kompaktní rozměry, díky kterým také sklízí řadu úspěchů. Pokud i vy jste zvědavi na to, čím auto tolik oslnilo, naše fotografie vám to poodhalí. Zajímavé a oblé linie, bílá barva s výraznými oranžovými prvky, nebo třeba i dokonale tmavá skla a důraz na aerodynamický vzhled. To vše je Citroën C4 Cactus Airflow 2L.

Druhý model, který má také tu čest pyšnit se mnohými unikáty, je Berlingo Mountain Vibe. Jak už napovídá sám název, jedná se o model, který by si měl hravě poradit třeba s jízdou v horách. Stane se tak všestranným rodinným vozem nejenom do městského provozu, ale i na rodinný výlet třeba za lyžováním. Z hlediska designu sice auto příliš nepřekvapí a tak kromě celkového zjemnění se stále drží svého tradičního tvaru. Ostatně pokud funguje, není důvod ho měnit.
citroen-mountain-vibe

Pokud si série s označením Berlingo Mountain Vibe přiváží doplňky, potom jsou patrné na první pohled. Nejsou to jenom sněhové řetězy ve výrazné barvě, ale jsou to třeba i masivní sněhové lyžiny, nebo také zajímavé barevné kombinace. Tím tak auto konečně získává na zajímavosti. A jinak tomu není ani v interiéru, kde hraje hlavní roli především celková svěžest a kombinace barevných, tedy veselých prvků. Je tedy patrná především cílová skupina, kterou by se tak zcela logicky měly stát hlavně mladé rodiny.